Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom találkozott a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom találkozott a volt barátnőjével. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal közel 7 éve együtt vagyunk. Ma kölcsönvettem a régi mobilját, és találtam benne egy sms-t hogy "halika xy-on találkozzunk 6kor. pussz " Csak egy szám volt, kíváncsi voltam ki az és rákerestem facebookon. Ez a nyájas idegen nem volt más mint a volt barátnője. Ez az eset ugyebár 2014-ben történt, de én nem tudtam róla. Enyhén elkapott az ideggörcs amikor rájöttem. Nem szólt róla azóta se, én meg édes tudatlanságban voltam. Legszívesebben a fejéhez vágnám, hogy tudom, hogy találkozott a volt csajával. Akármilyen undorítónak tartom a dolgot, én nem tudok szólni érte, mert a végén én leszek a szar, hogy minek turkálok a személyes terében. Ezen az 1 sms-en kívül több nem volt (vagy kitörölte) Facebookon meg nem tudom hogy kikkel beszél és kikkel nem, tehát nem tudom tartják e még a kapcsolatot. Azt tudom, hogy annyit szoktak egymásnak írni hogy boldog ezt-azt. De ez a találkozás most szíven szúrt... Főleg a titkolózás. Ti mit tennétek? Közölnétek vele?

2017. jan. 17. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen ostoba hülye liba vagy meg is érdemled ami veled történik.
2017. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Attól, hogy volt egy sms még nem biztos, hogy találkozott vele a pasid, vagy volt is valami. Ha meg igen, akkor már szerintem régen kidobott volna.

Bár ugyan már, ma már semmit nem jelent 7 év se, bátyámnak 14 év házassága ment lapátra.

2017. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát,béna gyereknek meg apja veri ki a ..........
2017. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Te tiszta hülye vagy... az hogy irt neki a csaj, egy dolog, és az h találkoztak is, egy másik.

Amugy te tényleg 3 évvel ezelötti dolgokon problémázol? Ha annyira az exszel/mással akarna lenni, már rég kidobott volna, de ha igy folytatod, ki is fog.

2017. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyébként jól működik a kapxsolatotok,nem link alak, foglalkozik veled ,akkor én se törődnék az sms-sel. Gyanúsan szokott viselkedni,gyakran járkál el otthonról?
2017. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg szerintem nem történt semmi. Ha megcsalna már több jelét is észrevetted volna, legalábbis szerintem írtad volna a kérdésben, hogy "és jobban belegondolva abban az időszakban sőt még egy pár hete is blablablabla" Tehát érted. Szerintem valami miatt összefutottak és kész. Esetleg ha nagyon zavar kérdezd meg tőle őszintén esetleg nyomozz tovább.

A sok retardált meg fog szólni érte de én pl olyan vagyok hogyha egyszer valami nekem gyanús vagy zavar akkor addig nem nyugszok meg míg fel nem göngyölítem a szálakat ez nálam kb ilyen perverzió ,hogy szeretek nyomozni, kár hogy nem ilyen pályára mentem biztos élvezném a munkámat. 10/10 ember elmebetegnek tartana ha leírnám milyen kitartóan és mániákusan megyek ilyenkor valami után. De volt már párszor eredménye, hogy érdemes volt belevágni a dologba még ha csalódás is lett a vége jobb az igazság mint hazugságban élni.

A pussz nekem kicsit gyanús a végén én ilyenkor már keresném a további bűnjeleket.

Ui: Ne nézzetek már hülyének mindenkinek van valami kis elmebaja :D

2017. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem miért titkolnád előtte, hogy tudod hogy megcsalt.

Ez megcsalás, mert titokban csinálta!!

2017. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
1. Most komolyan, te erre élvezkedsz, hogy ilyen stílusban beszólogatsz? Csak azért, mert a kérdezőre vetíteed valamilyen sérelmedet? Milyen életed lehet neked? Felmegy bennem a pumpa az ilyen emberektől!
2017. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nah,szögezzük le h csak igy evekkel kesöbb vagyos ti akkor 4 eve voltatok együtt,senki sem kap csak ugy smst az extöl h ekkor meg ekkor talalkozunk.Föleg nem smst!!!Biztos h par csevely elözte meg a talalkat!!Nem tudom kinek hogy esne ez a helyzet??egy eltitkolta h beszelgettek,eltitkolta h talalkozni akartak vagy talalkoztak is!!Lehet h talalkoztak lehet h törtent megcsalast is.lehet h nem de nincs kizarva!!!En sem tudom mit tennek,en rakerdeznek nem birnam magamban tartani,talan elmondja az igazat!
2017. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Megcsalásnak nem nevezném ,csak titkolózásnak. Eljárni itthonról minden nap szokott, mivel dolgozik. A csaj az ország másik végén lakik, úgyhogy itt vele tuti nem találkozik. Csak a csaj is pesten volt, meg barátom is akkoriban fent volt pesten 2hetet munka miatt ezért tudtak találkozni. Párom szüleihez többször megy pestre, ilyenkor össze szokott futni ismerősökkel, de nem gondoltam, hogy az egyik az exe lesz, akiről nem is szólt...

Gyanúsan viselkedni se szokott, csak ki tud akadni ha esetleg szóváteszem hogy ezt meg azt láttam a facebookjában/ mobiljában. De itt is inkább azért, mert benne vagyok a privát szférájában. (Ha valakinek azt írja "kiskutya" akkor arra is kiakad ha láttam)

2017. jan. 17. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!