Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm most szakított a pasijával miattam. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés
Régebb óta ismerjük egymást és természetessé vált, hogy mondjuk egymásnak h mennyire szeretjük egymást. Messze lakik, ezért nem is nagyon találkozunk. Amióta összejött a barátjával kb 1x találkoztunk (másfél hónap). Mostanában veszekedtünk kicsit és mivel, nehéz volt elérni a másikat, ezért levelet írtam neki. Aztán később egy elég haragos levél jött vissza tőle, hogy szakítottak, mert a srác beleolvasott a leveleibe. Úgyhogy, most haragszik rám. Mit kéne most tennem?
2010. máj. 5. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez mindhármótok hibája és nem csak téged kellene hibáztatnia...az ő leveleit ő olvassa el ne a barátja. ha jó kapcsolatuk lenne és megbeszélnének midnent biztosan ezt is megértette volna a barátja de úgy látszik ez a kapcsolat ilyen labilis volt... ha úgy érzed nem irtál benne olyat amitől félreérthette volna a kapcsolatotokat a fiú akkor ne bánkódj ezen majd megbékül viszont gondolj bele milyen érzés lehetett ez a pasijának!!! a lány majd megbékél igyisúgyis csak várd ki...sok mindent nem tudsz tenni hiszen most te vagy a bűnbak!(mondanám hogy magyarázd el a barátjának ezt de szánalmas lenne felesleges és eröltetett)
2010. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én mindent megtennék... De tényleg semmi olyat nem mondtam, amit ő nem mondott volna nekem. Most az, hogy szeretem és fontos, az alap.
2010. máj. 5. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd meg személyesen a fiúnak, hogy semmi sincs köztetek.
2010. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint barátságon kívül.
2010. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fog azon kiakadni, hogy a háta mögött kavarok? Meg nem gáz, hogy nem is ismerem a srácot csak a nevét tudom és úgy írok neki?
2010. máj. 5. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A barátnőjének úgysem hinne.
2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!