Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint barát, de azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barát, de azért nem szerelem. Ezmiez ezez?

Figyelt kérdés

Szóval felhoztam a lánynál, hogy járhatnánk, de ő elutasította, utána mondtam, hogy akkor maradjunk barátok,mire ő, hogy az már nem fog menni. Erre kérdeztem,h ogy merthogymiért, majd mondta, hogy azért mert több vagyok már mint barát de azért nem szerelem. Mostakkormivanszerintetek?


Igen szar a helyesírásom, ez van.

15/F


2010. máj. 5. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több mint barát, de azért nem szerelem. Ez van. Másnéven nem akar veled lenni, csak van benne annyi gerinc hogy nem küldd el a p.csába.
2010. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha nem megy? :(
2010. máj. 5. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyj időt neki hátha ugyvéli müködni fog mertha töb mint barét akor ot már motoszkál vmi :)


de az is lehet hogy nem ál készen egy kapcsolatra és nem mondja meg ...

2010. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Ma regisztráltam délután. Ez lesz az első hozzászólásom, úgyhogy megpróbálok kedvesen fogalmazni :)


Ember!

Nem megy... Állításod szerint! Állítottad, hogy nem vagy szerelmes. Valószínűleg akkor eléggé tetszik neked a lány, de addig menj el még lehet. Majd megtudod milyen a reménytelen szerelem - ha még nem voltál szerelmes. A lány meg tényxleg jól teszi. Felajánlod, hogy legyetek barátok. Ha barátok lesztek minden nap találkozol, beszélsz vele, a lényeg hogy a közelében vagy. És neked úgysem barátság, hanem annál több. Tipikusan ez az a dolog, hogy vele akarsz lenni.

2010. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó vagyok. K**rva jó, már az első hozzászólást el rontottam :@

Lemaradt:


19/F

EN

2010. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ez eléggé lerázós duma szerelmi téren. Amúgy az én véleményem szerint sem tenne jót, ha ezután is olyan sokat találkoznátok mint azelőtt (csatlakozva a barátnőd véleményéhez), mert ez az állapot úgy nehezen lenne megszüntethető.
2010. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!