Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődöm meg ezen?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 hónapja nem találkoztunk, mert kint volt külföldön az apukájánál és jövő héten hétfőn fog hazaér egy nagyobb repülőút után. Nekem már nagyon-nagyon hiányzik, régen láttuk egymást... Írta, hogy jön is hozzám aznap, viszont én azt gondoltam, hogy a reptérről jön hozzám, aztán itt pihenget, erre bejelentette, hogy ő majd csak este jön, mert otthon alszik előtte kicsit (arról sincs szó, hogy pl az anyukáját akarja először látni mivel egyedül lesz otthon). Én ezen nagyon megsértődtem... Szerintetek jogos?

L22


2017. jan. 19. 19:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
7%
Pedig ha hozzád menne és te meg finom ebéddel várnád jobban járna. Mondd neki, hogy főzöl valamit, jöjjön át hozzád. Talán sok a cucca, le akar pakolni.
2017. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem, azon a par oran mar nem mulik semmi. En is le akarnek elobb cuccolni es utana frissen, zuhany utan holmik nelkul atmenni a masikhoz.
2017. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%
Hat ugye itt a kulonbseg a ferfiak es nok kozott.
2017. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
A csalódás szó jobban illik a szituációhoz. Megsértődni nem érdemes igazán semmin.
2017. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
De mi már 2 és fél éve együtt vagyunk, szóval mentünk már sokszor egymáshoz fáradtan stb...
2017. jan. 19. 19:19
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
De ha nem akar? Istenem, nő vagyok és csak olvaslak, de lefárasztassz ezzel a nyávogással.
2017. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ez van. Én ezt akkor sem értem. Bár gondolom nem hiányoztam akkor neki.
2017. jan. 19. 19:27
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. Teljesen alap, hogy szeretne otthon lecuccolni, lepihenni, lezuhanyozni.. Mi mulik ezen a par oran?

Ha ilyen piti szarokon kepes vagy igy megsertodni, akkor az is csodalatra melti, hogy egyaltalan talalkozni akar veled.

2017. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon volt a hangsuly, hogy te ne lasd ot rossz passzban. Hanem nyilvan faradt lesz es o faradtan azt fogja elsosorban nezni, hogy neki mi a legkenyelmesebb megoldas. Ezen szerintem egyaltalan nem kell megsertodni. Ha meg atmenne faradtan es hozza se lehetne szolni, akkor meg azon hisztiznel, hogy most miert ilyen bunko, mikor egy honap utan vegre talalkoztok...
2017. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Sajnáljuk, az Ön barátja kiugrott az Atlanti-óceán felett, amikor szembesült azzal, hogy találkoznia kell a barátnőjével.


Üdvözlettel: A kapitány.

2017. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!