Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
érezte már ugy valaki, h szertesz valakit de még se szereted annyira h komoly kapcsolat legyen belőle, érzed h hiányzik, de tudod h jobb ha külön vagytok, mert nem akarod kihasználni, és közben nagyon össze is passzoltok.. csak talán nem lettél szerelmes.. 2 hónap után.. : ( később lehet újrakezdés? fél év vagy év mulva, ha senki se lesz addig vagy ha igen még mindig ő hiányzik..

2017. jan. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Egy év múlva elkezdett hiányozni, felhívtam, találkoztunk, 2évig együtt voltunk.
2017. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet belöle....

De honnan tudod,hogy ő addig nem-e talál valakit?

Ez is benne van a pakliban:/


Korotok egyébként?Mióta ismeritek egymást?

2017. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, voltam. Nagyon odavolt értem, ő akarta jobban, éretlennek gondoltam egy kapcsolathoz, elhajtottam, aztán félév múlva elkezdett hiányozni, éreztem, hogy ő kell, elmondtam neki és összejöttünk, azóta is együtt vagyunk, ennek már 3 éve.
2017. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj bocsánat 23/F ő 18 lesz..

több mint 1 éve ismerem, de mivel ide költöztem a ahol ő lakik el keztünk beszélgetni, igaz h elötte 3 hónapja szakított velem az akkor nőm, de semmi köze hozzá, csak a költözés miatta volt.. de ahogy jobban megismertem meg nyíilt a szemem h mennyire össze passzolunk, de ugy éreztem el siettük, és ezért mentünk szét..

2017. jan. 19. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!