Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetőek a barátnőm indokai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetőek a barátnőm indokai? Ti elfogadnátok? (első együttlét kérdése)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jómagam 22 éves vagyok, a barátnőm 21. Mindketten egyetemisták vagyunk még. Másfél éve vagyunk együtt. Én már régóta időszerűnek érzem, hogy együtt töltsünk egy éjszakát úgy, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, de kudarcba fullad minden közeledésem. A barátnőm szülei szívesen látnak engem is, az ő szobája pedig elég messze van a szülei hálószobájától, de ő nem akarja otthon. Azt mondja nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a szülei meg a fiatalabb testvérei is ott alszanak a közelben. Az én otthonommal ugyanez a helyzet, tehát mindkét szülői ház kizárva! Felvetettem a kollégiumi szobát, tekintve, hogy az egyetemi kolesz koedukált és az ő szobatársa nincs bent minden hétvégén. Erre az volt a válasz, hogy "az a szobatársával közös élettér, és ott nem illik ilyet csinálni a másik lány távollétében sem." Mondom oké, akkor valszeg az én szobámmal is ez lenne a helyzet. Csóró vagyok, de össze spóroltam volna egy szállodai szobára valót, de az meg "idegen hely, és szállodába az egy éjszakás kalandokat viszik a férfiak!" Ezen a ponton meg kellett kérdeznem, hogy akkor mi az ideális hely? A válasz az volt, hogy jó lenne ha lenne egy saját fészkünk.... A saját fészek az kb akkor kerül majd szóba ha mindketten végeztünk, tehát legkorábban két év múlva. Próbáltam ráébreszteni, hogy ez sok idő. Mondtam neki, hogy ennyi erővel házasságig is várhatunk, mint a nagyanyáink (egyikünk sem vallásos). Erre azt felelte, hogy "lehet, hogy tudtak valamit, amit mi nem" Itt leesett az állam!
2017. jan. 19. 22:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez vagy kamu vagy idióta a lány. De inkább az első.
2017. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
El van ez a csaj varázsolva. Te vagy az első hapija ?
2017. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
A barátnőd hülye. Keresi a kifogásokat, ahelyett, hogy megmondaná egyenesen nem akar szexelni egyhamar. Ami önmagában is elég aggasztó. Párkapcsolat nincs szex nélkül. Nem a barátnőd, nem vagytok együtt, nem is voltatok soha! Keress mást, egy egészséges csajt.
2017. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Hát öcsém, nagyon szeretheted ezt a lányt, ha már másfél éve kibírod vele szex nélkül.
2017. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Ezek nem indokok, hanem kifogasok. A sajat feszekben meg mi lesz a kifogas? Nem akarja zavarni a szomszedokat, vagy o is szokta hallani, hogy a Joli neni porszivoz, igy Joli nenit ne zavarjuk meg arcpirito hangokkal, meg hat ugye a postas is barmikor becsengethet... ezt a lanyt elvihetned akar a Hortobagy kozepere is, ott meg az lenne a baja, hogy a neszezesetek felebresztik az allatokat...


Viccen kivul, en egyszer leulnek vele, es nyiltan rakerdeznek, ha nem latnek javulast a temaban, akkor reszemrol vege lenne.

2017. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Neki én vagyok az első barátja. Nekem ő a második barátnőm. Az elsőt nem a szex miatt dobtam. Az rendben volt. Vele más konfliktus volt, amit nem tudtunk megoldani. Viszont a mostani barátnőmmel minden rendben van. Nem hiszem, hogy a szexuális érdeklődés hiányozna belőle. Sokszor átmegy egy csábító rossz kislányba, de ez nem jut el a lényegig. Ő azt állítja, csupán az a gond, hogy a fent említett helyeken nem tudna ellazulni.
2017. jan. 19. 22:45
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem ezt a csajt, vagy frigid, vagy baj van az agyával. Egyszerűen nem hiszem el, hogy neki sose bizsereg a nunija, 21 évesen azért már tudnia kellene közel engedni téged magához. Hogy másfél év alatt nem történt semmi, az csak rá nézve szégyen, még örülhet is, hogy te kitartasz mellette, más már régen dobta volna, és vénlányként halhatna meg. Amúgy meg ha mondjuk házasságig akarna várni, akkor utána vajon lefeküdne veled? Mert ezek után kétlem, szerintem akkor is csak a kifogásokat keresné. Én elbeszélgetnék vele, hogy akkor mégis mi a francot akar, és ha továbbra is így viselkedik, akkor megmondanám neki, hogy lapátra teszem.
2017. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti tart ettől. Kérdezte már tőlem, hogy dobnám e "csak ez miatt". Szerinte a szerelem mindent legyőz és nem állhat útjába a szexualitás problémája. És ha ezt az illúziót összetörném a szívével együtt, akkor én volnék a szívtelen férfi, akinek se szíve, se esze, csak a farka van. Azt is megkaptam már, hogy önző vagyok, mert "annak tudatában kérem ezt tőle, hogy ő nem tudna ellazulni." Szerinte nekem nem fontos, hogy ő is élvezze, mert rákényszeríteném a kényelmetlen helyzetet. Én nem akartam kényszeríteni semmire. Csak felvetettem. Kicsit közeledtem. Figyeltem, hogy ne legyek rámenős. Mégsem nyújthatok be hivatalos kérvényt...
2017. jan. 19. 23:00
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
De semmit nem kenyszeritettel ra... adtal neki egy halom opciot, csak hat a lof-a-sz-nak is van vege, ugyhogy ideje lenne szembenezni picit a valodi problemakkal. Az meg hogy a szexualitas nem lehet akadalya egy kapcsolatnak, csak olyan szajabol hangozhat el, akinek foggggalma sincsen rola, hogy mit jelent a szexualitas egy kapcsolatban, illetve milyen jelentoseggel bir az ket ember kozott (most nem a lelketlen osszevissza kufircrol beszelek persze). Ha o ezt 21 eves nokent nem kepes felfogni, akkor ne tessen parkapcsolatban elni.
2017. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem veled van a baj, hanem vele, és ezt neki is értésére kell adnod. Egyszerűen nem normális dolog, hogy másfél év után is a semminél tartotok, egy párkapcsolatnak szerves része a szexuális élet. És szerintem undorító dolog, hogy zsarol téged, és neked kellene szarul érezned magad amiatt, hogy vannak szexuális vágyaid, és együtt akarsz lenni a barátnőddel. Talán jobb lenne, ha elmenekülnél tőle, az ilyen embernek semmi nem jó. Ha elmennél qrvázni, az lenne a baj, ha közeledsz, az a baj, ha kidobnád, az lenne a baj. Ő semmit nem akar hozzátenni a kapcsolatotokhoz, de így is te vagy az utolsó szar szemét alak, mert vannak igényeid. Mégis meddig kellene várnod, hogy "el tudjon lazulni"? Szerintem a barátnőd manipulatív, önző, frigid liba (már bocs), nem arról van már itt szó, hogy egy hét után kellene lefeküdnötök. Másrészt nem tudom, ő mit tart a párkapcsolathoz tartozó dolognak, ha pl. a szexet nem. Te legyél türelmes, ne is csald meg, ne is qrvázz, ne is dobd ki, udvarolj neki, vegyél ezt-azt, de ő meg nem tesz hozzá semmit a kapcsolathoz. Jobb helyeken már rég kirúgták volna, aztán nézhetne szét maga körül.
2017. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!