Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatfüggőség vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggőség vagy szerelem?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. Rengeteget vitatkozunk, féltékenykedik, én is féltékenykedem, sokszor megaláz, lényegében kikészítjük egymást, de mégis szeretem. Mostanában viszont sokszor azt érzem, lehet, jobb lenne külön, de valahogy mégsem tudom elengedni. Sokszor voltunk már a szakítás szélén, meg letiltogattuk egymást, de általában én voltam az, aki úgymond visszakönyörögte magát. Egyszer durva volt a helyzet, kompromisszumot kötöttünk, amit én megtartottam, ő viszont nem, mégis vele maradtam. Nem igazán tudom elképzelni magam mással, nem is akarok mással lenni, de idegileg teljesen kicsinál ez az egész. Ez így első ránézésre kapcsolatfüggőségnek vagy szerelemnek tűnik? Nem tudom eldönteni...
2017. jan. 20. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gyönyörű szerelemnek tűnik, bárcsak mindenkié ilyen lenne!
2017. jan. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kis humorherolddal van dolgom úgy látom :DDD
2017. jan. 20. 07:27
 3/5 anonim ***** válasza:

kapcsolatfüggőség.

félsz attól, hogy egyedül maradsz.

én is voltam így.

DE!

jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban! Már most is írod hogy felőrlitek egymást. Akkor mi értelme? az a pár jó szex aztán ennyi?

Ez akkor is meglehet, ha nem vagy kapcsolatba.


Sorakoztass fel érveket, mellette, ellene.

Majd dönts.

Nagyon rossz lesz pár hétig, de utána már úgy gondolsz vissza hogy de jó hogy megtettem.


Ne agyalj ilyeneken hogy nem akarok mással lenni, meg el se tudom képzelni mással bla bla...és mi van akkor, ha ő adja ki az utad?

akkor bizony nem lesz választásod, a könyörgés se segít.

Meg ez, hogy te könyörögsz a pasinak? Mégis miért?!

mert szereted? ugyan...látszik mennyire, ha folyton marjátok egymást.

Ez már csak megszokás, semmi más.

lépj le, kezdj új életet.


26/F

2017. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt meg kapcsolatnak se nagyon neveznem... csak valami ket gyerek agyremenek a homokozoban. Majd, ha felnottok meglatjatok, hogy a kapcsolatok nem errol szolnak, es ha valaki megis ilyen agyhalott, akkor ott kell hagyni a francba, nem belemenni az ostoba jatekaiba, magadat is lealacsonyitva ugy, hogy meg meg is alazhasson. Ez nem szerelem. Max. a Gossip Girlben tudnam elkepzelni. Abban a ket gyotrelmes reszben lattam ilyeneket, amiket megneztem belole :"D.
2017. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez viccnek is rossz, nemhogy kapcsolatnak. Kapcsolatfüggőség abszolút, egy egészséges kapcsolat nem így néz ki. A szerelem persze attól még jelen lehet, de teljesen mellékes tényező a történetben, arra nem lehet jól működő kapcsolatot alapozni, hiszen önmagában semmihez sem elég.
2017. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!