Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnám meg a kapcsolatomat a baratnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Össze kaptunk a párommal.

Már a harmadik hónapot taposuk az összeköltözésben. A kapcsolatunk már másfél éve tart. A gondok az első hónap után küzdöttek. Nem úgy viselkedtem, ahogy kellett volna. Magam sem tudom miért. Összintén elmondva utólagosan beláttom, hogy egy utolsó senkiházi sutyo paraszt voltam. Megcsalni sose csaltam meg. Elbeszélgettünk kettőnkről pár napja. Haza szeretne költözni, mert szeretne egyedül lenni. Elfogadtam! Probálkoztam kedveskedni olyan édességekkel ami a kedvencei. De nem sok jóval. Minap készítettem neki gyertyákból 'LOVE felíratott és egy SZÍV formát'. De ez se volt jó ötlet. Mindent szívvel lélekkel készítettem.

Nem szeretném ha ez a kapcsolat véget érne.


Ha már nem lehet olyan mjnt elején volt akkor is szeretnék mindent jóvá tenni amennyire csak lehet.


Ha valami részletett fontosnak gondoltok akkor és nem írtam le kérdezétek meg nyugodtan. Válaszolok rá.


Nagyon szép köszönöm előre is a segítőkész válaszokat .


23/F

Párom pedig 22/L



2017. jan. 20. 06:35
1 2
 1/11 Nojcsybaba válasza:

Min kaptatok össze amiért haza akar költözni? Próbáltátok megbeszélni a problémát? Először ezekre szeretném tudni a választ, utána tudok segíteni. :)

23/L

2017. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogyan is viselkedtél vele pontosan, azt is leírhatnád
2017. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: (08:52)

A sok teher nem viseltük olyan jól a ránk eső terhet mint kellet volna. Ez folyamatosan egyikünk másikunk itta a levét. Sajnos én voltam az aki kevésbé bírta jól ezt az egészet. Próbáltuk megbeszélni, hogy mi van de csak arra jutottunk, hogy most haza költözik és majd meglátjuk tudjuk e folytatni.

Folyamatosan próbáltam meg mutatni, hogy szeretem.

(Ha kéred el küldök 1-2 fotót privátban amilyen meglepetéseket csináltam. "lehet kicsit dedos") de sokan mondták, hogy aranyos. Sajnos csak ő nem értékelte. Tegnap este 23:00-kor értem haza a munkából még elszaladtam haza fele jövet egy Non-Stopba vettem 100db gyertyát. (ezt írtam le a kérdésben is). de ennek az elkészítésével csak félig jutottam. Mert a motoszkálásra fel kelt és azt mondta azonnal fejezembe ez már nem old meg semmit.

azt is mondja viselkedjek felnőttként és bizonyítsak tettekkel. Nekem itt fogyott el az ötletem, hogy ezek után mivel tudnék még..? :(



Köszönöm szépen!

Örülök, hogy egy korom és a párom korabbeli van a segítők között.

Szívesen meghallgatom a tanács mellet azt is, hogy ilyen helyzetben mi esne jól.

Ha valami megint csak nem érthető vagy úgy érzed kimaradt valami írd meg nyugodtan.

2017. jan. 20. 10:10
 4/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: (08:59)

Flegmán viselkedtem. Sörözni nem voltam csak 2xer az ünnepek alatt. Amire meg kért próbáltam helyt állni.

Meg ahogy így vissza nézek a múltba. Voltak olyanok, hogy a kutyával nem beszél úgy az ember. :/


Őszintén sajnálom amit csináltam!

Szeretném is neki bizonyitani, hogy Ha ne nem is ugyan úgy mint régen DE hogy sokkal de sokkal jobban szeretem és ez nem csak kapálódás a kétségbe eséstől.

2017. jan. 20. 10:14
 5/11 anonim válasza:

A legfontosabb: ne görcsölj, ne alázd meg magad.


Ja, és ne keltsd fel este, pont lefekvés után, azt utálják!

2017. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kelltetem fel sose! Fent szokott lenni fél szemmel a TVt nézi :|
2017. jan. 20. 11:02
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogyan érted azt, hogy ne alázzam meg magam?

Mint például?

2017. jan. 20. 11:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nőként és tapasztalatból írom a következőket. Két variáció lehet:

a.) Csak durcizik és papucsot csinál belőled. Jó persze nem azt mondom, hogy nem esik jól a női egónak, ha így kedveskednek, mint ahogy te. DE! Ez már túlzás. Mindenki ideges a hétköznapok terhe alatt. (Igen-igen kedveskéim erről szól az összeköltözés! Látod a másikat jó és rossz kedvében..) Összevesztetek megy a durci és spongyát rá. De kérdem én, ezért miért akar hazaköltözni?! Szerintem ő nincs még arra felkészülve, hogy veled legyen (Lehet megingott a szeretetében. De ennek sem kell rossznak lennie. Itt "non-stop" együtt vagytok, nem csak néhány ideig tart a "nagy" szerelem. El kell viselni egymást.) és hogy együtt éljetek. Szerintem erre jött ő rá. Aztán, hogy most miként fog dönteni... jó ég tudja. Általában ezek a kapcsolatok zátonyra futnak. A következőnél már jobban fogja tudni kezelni az ilyen helyzetetek. De remélhetőleg otthon anyuci felvilágosítja, hogy igen kislányom ez erről szól. Nem kellett volna elkapkodni. Vagy csoda folytán hirtelen megkomolyodik és megtanul alkalmazkodni és felnő.

b.) Pedig az, hogy más is van képben.


A megalázást arra értette az előző, hogy te itt puncsolsz neki ő meg durván le se szar. Legyél férfi és irányító. Ez a lány most fog felnőni. Szülőknél laktok együtt vagy külön?

25L

2017. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
UI.: mindenki követ el hibát. Az én párom is fCsz volt. Ő is csinált dolgokat (nem csalt meg). Megbeszéltük és azóta jele sem volt a dolgoknak. De ezért nem bántom őt. Erről is szól a szerelem és az együttélés.
2017. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Külön és nem a szülöknél.
2017. jan. 20. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!