Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el lánynak, akit nem rég ismertem meg, hogy probléma van az erekciómmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


megismerkedtem nem rég a neten egy nővel, aki nagyon tetszik nekem és úgy érzem én is neki, de van egy dolog amitől nagyon félek, mégpedig, hogy nem akar majd velem lenni, mert az erekciómmal szilveszter óta baj van...

Már természetesen voltam orvosnál, de az urulógusnál csak márciusra kaptam időpontot, ami két hónap.


Nagyon félek, hogy ha ezt megtudja ott fog hagyni a francba, mert "nem vagyok férfi". Szerintetek mikor mondjam meg neki ? Inkább most rögtön vagy majd csak, ha eljutunk oda, hogy lefeküdnénk egymással ?


21F 26N


2017. jan. 20. 06:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

ne verd ki 1 hétig.


semmi bajod nem lesz utána!

2017. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy mi történt szilveszterkor, ami a bajt okozta?


Amúgy szerintem amikor felmerül a téma, akkor mondd, hogy most van egy átmeneti kellemetlen időszakod, de orvos kezel, márciusra kaptál időpontot, szóval kéred a türelmét. Ha olyan normális, amilyen megérdemli a figyelmed, akkor nem csinál belőle problémát. Egészségügyi okokra hivatkozva- kiemelve, hogy nem nemi betegségről van szó- szerintem sokan megértőbbek az ilyen kérdésekben.


De semmiképpen se várj addig, amíg ténylegesen akciózásra kerülne a sor. Ha akkor látja, hogy nem áll fel rendesen, akkor egyből azt fogja hinni, hogy nem kívánod, nem tartod vonzónak, és közben ő még felizgulva is csak úgy ott áll és nem kapja meg, amire vágyik, elég frusztrált és kellemetlen érzést okoz, ami miatt simán lehet, hogy nem akarja majd folytatni a dolgokat. Viszont ha őszinte vagy (nem most azonnal, hanem amikor kettőtök között a szex szóba jön), az már önmagában egy plusz. Egyébként a várakozás is lehet izgalmas :)

2017. jan. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Minél előbb. Ha hamarabb hagy ott, az kevésbé fog fájni.
2017. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mi az a probléma?
2017. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi valaszokat!!


Nem tudom en se pontosan, az orvos azt mondja, hogy kizar minden betegseget, ez lelki problema, tulsagosan feszült vagyok. Azt mondta, hogy nyugodjak meg, ez magatol el fog mulni, csak ne stresszeljek, de ez rajtam nem segit es felek, hogy elvesziteni ezt a lanyt.


Szilvesztkor termeszetesen mindenki full reszeg volt (en is termeszetesen) es le akartam feküdni egy lannyal es ö is velem, de nem allt fel nekem, amin nagyon kiakadt es akkor azt hittem, hogy az alkohol miatt, mert sokat ittam. Aztan ra ket napra jozanul megint megprobaltuk, de akkor se ment. A lany elküldött a jo francba, mert nem allt fel, azota semmi.


Ez a mostani lany nekem nagyon tetszik es nem akarom elvesziteni, föleg egy ilyen hülyeseg miatt. Felek, hogy ezzel a lannyal is hasonlo lesz a helyzet...

2017. jan. 20. 08:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs semmi bajod, csak a lány reakciója túl erős és nem megértő volt, ezért elültette a bogarat a füledbe

ne stresszeld magad, részegen nem sikerült és a lány rosszul reagált, te bestresszeltél és azért nem ment józanul

2017. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nincs. Lelki oka van, a szilveszteri rossz és meggondolatlan akció miatt.

Ne mondj semmit. Akkor szeretkezzetek, ha már bíztok egymásban. Ha netán nem sikerül, és egy rossz alkalom miatt ott hagy, akkor ne sajnáld, mert nem sokat veszítesz vele.

2017. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6-os és 7-es okos válasz!
2017. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Talál nem kellett volna megdugni a szilveszteri malacot.Ne mondj neki semmit,majd rájön magától,te kis impotens.:D

Vicxeltem.Márciusig udvarolgatsz és majd szexeltek utána.Ha akkor is gond lesz,akkor ráérsz majd akkor is elmondani,ha jól alakul a kapcsolat.Ha nem,akkor meg hallgatsz róla neki és mész tovább orvoshoz.

2017. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Részegen senkinek nem áll fel.Utána meg már bebeszélted magadnak,azért nem állt fel.Most is rossz úton haladsz,mert stresszelsz rajta.Más bajod nincs.
2017. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!