Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bunkó, vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bunkó, vagy én vagyok túlérzékeny ahogy állítja?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy ő "viccel" dolgokkal, amivel engem megsért, szerinte ezek nem sértő dolgok, és én milyen hisztis p*csa vagyok, hogy megsértődök ezen, és ez őt idegesíti... Elég sokszor megbánt dolgokkal, és nem tudom, hogy tényleg velem van-e a baj, vagy tényleg ő-e a paraszt. Leírok egy-két példát:

Most van egy seb a nemi szervemen, ezért nem volt tegnap sz*x, csak ő kielégített engem, én meg mondtam, hogy most én őt nem, mert tudom hogy milyen, egy-két nap múlva meg fogok gyógyulni és akkor már nem akar majd velem lenni, csak egy hét múlva kb, mert tudom hogy lusta állandóan. Erre mondja nekem, hogy jólvan, odabújok hozzá, erre közli hogy önző dög. Erre én mondom neki, hogy ez most rosszul esett, nem illik ilyet mondani, erre mondja, hogy csak viccelt, meg mit sértődök már meg...


Másik, együtt lakunk, közösek a költségek, számtalanszor veszünk egymásnak dolgokat. Mosom a samponjával a hajam, nyilván nekem több kell a hajamra mint az övére. El kezd oltani, hogy mennyit használok már el, meg hogy most akkor vegyek neki másik sampont... erre nekem ez rosszul esett, hiszen számtalanszor vettem már neki sampont, akármit. Miért ne használhatnám az övét. Persze amikor látja hogy valami rosszul esett nekem ideges lesz, és azt mondja, neki elege van ebből.


Ki a hülye? Hogy kéne megváltoznom akkor hogy ne sértsen engem ez?


2017. jan. 20. 08:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom biológiailag felnőtt emberek vagytok, de "agyban" nagyon gyerekek. Szerintem kell még pár pofon az élettől és akkor rájöttök, nem a sampon és a hasonló dolgok a legnagyobb gondok a világon.
2017. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

a szex... az kölcsönös, és igenis önző voltál, te elvártad a kényeztetést, de nem volt fontos a barátod kielégítése (ha már nem volt szex)


a sampon...hát én amúgy se használnám másét, kérdezés nélkül meg pláne

2017. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De én tudom, hogy ezek nem fontos dolgok, de mégis bánt ha ilyeneket a fejemhez vág, és tudom hogy nem viccel, csak ezzel takarózik... Ugyanez volt egy fürdőszobaszekrénynél, hogy vett egyet, nyilván hogy afürdőben legyen szekrény, erre többször is megjegyezte, hogy vett egy szekrényt hogy belerakja a cuccait, és neki alig van benne cucca. (nyilván nekem több van, mert nő vagyok, és több fürdőszobai cuccom van.) Miért csinálja ezeket? és ha ez nekem rosszul esik akkor hisztis vagyok...komolyan?
2017. jan. 20. 08:13
 4/31 A kérdező kommentje:
de megmondtam, hogy most miért nem, mert akkor ma este lusta lesz és semmit nem akar majd, amikor már lehet... és egy hétig megint nem lesz semmi. Amúgy ő meg egy hétig is képes halogatni a szexet, mindig mondja, aztán meg elmarad, mert lusta ehhez is. Ezért mondtam, hogy most nem. Én heti hatszor megkapom hogy nem, ő meg egyszer na.
2017. jan. 20. 08:15
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, ha tudod, hogy a párodnak ilyen a humora, miért veszed fel? A szexnél valóban önző voltál, ő kielégít és közben ő is rád izgul, de te közlöd, hogy nem! Te neked ez nem esne rosszul? A samponnál én pl. nem tudom megérteni, miért nem használsz saját sampont? Ezek mind-mind kivéthető apró problémák. Egy kapcsolat ennél jóval bonyolultabb és nagyon problémáitok is lesznek, de kívánom, hogy ezek legyenek a legnagyobb gondjaitok. Az előttem szólónak, viszont igazat adnék, elég gyerekes hozzáállásod van és ezt nem bántásnak szántam.
2017. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
de ő is ugyanúgy használta az én samponomat :D mert neki korpásodás ellenes van, és egyszer kétszer hajat mostam vele, mert korpás lett a hajam. És már többször vettem neki én is sampont... miért ne használhatnám?? van sajátom is, csak párszor azzal mostam hajat.
2017. jan. 20. 08:19
 7/31 A kérdező kommentje:
jó, akkor mit kéne tennem, hogy ezek ne forduljanak elő? ha beszólogat akkor szarjam le és kész?
2017. jan. 20. 08:19
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

A sampon dolgot nem nagyon értem részéről...mi még nem lakunk együtt páromal, de mikor egymásnál alszunk, nem kérdés, hogy használjuk a másikét. Ugyanez a helyzet minden mással. Ha kiszárad a keze, odaadom neki a kézkrémemet, és mondom neki, hogy használja nyugodtan. De az sem zavarna, ha magától venné el, mivel kiteszem a polcra, mikor ott vagyok.

A szexben annyiból igaza volt, hogy neked is van szád, kezed, ki tudtad volna elégíteni úgy is, ellenben a stílusa igencsak bántó.

A megoldás az lenne, ha felnőtt emberekként tudnátok kommunikálni egymással oda-vissza.

2017. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudom milyen fillérbszó emberek vannak, de most közös háztartásban, hogy a barátnőm használja a samponomat, és én ezt szóváteszem.. Hááát elég nagy trógerség. Kicsit tényleg önző voltál, viszont ha fiatalok vagytok akkor az a heti egy szex, akkor az elég kevés. Egyébként nekem is van humorom, de fel tudom mérni, hogy mi az amit a párom viccesen fog fel és mi az amin megsértődik. Ha ő erre nem képes, akkor vagy egy bunkó, vagy nem ismeritek egymást igazán.

Nekem egy ilyen nagyobb hülyeségem volt. Amikor a párom orálisan kényeztetett és elmentem, ő mosolyogva lenyelte, és annyit mondtam neki, hogy "imádlak te kis spermahajder". Hát ezen eléggé kiakadt, de beismertem, hogy hiba volt, izgalmi állapotban voltam, de megtanultam, hogy hol a határ, bocsánatot kértem, és azóta nem léptem át azt a határt. 23/F

2017. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Totál önző vagy,lerí a soraid olvasva...-ne sírdogálj itt-változtass magadon!
2017. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!