Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez 2 év után?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyok együtt,az elején heti 4-5x simán szexeltünk mostanta viszont 2-3 hetente egyszer. Nagyon unom már,nem 50 éves vagyok hogy alig szexeljek. Próbáltam vele megbeszélni de nem lehet,őt nem érdekli és mindig van valami kifogása hogy most fáradt vagy rosszul van vagy stb.. Szerintetek normális ez így? 23/F
2017. jan. 20. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, még nagyon fiatalok vagytok ahhoz, hogy csak 2-3 hetente szexeljetek. Mi lesz még később? Szerintem már nem vonzódik hozzád szexuálisan, kihűltek az érzései.
2017. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Az 50 évesek sem két-három hetente vannak együtt, mi pl. a mai napig mindennap, pedig idősebbek vagyunk.

Nem, egyáltalán nem normális, erről beszélnetek kell.A fáradtság sem lehet erre nyomós indok.Együtt is éltek?

2017. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen együtt
2017. jan. 20. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Neki van orgazmusa 2-3hetente egyszer?
2017. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekem az expasim volt ilyen, mint a nőd. Akármit csináltam, nem működött, pedig sok mindent megpróbáltam, de csak egyre rosszabb lett.

Nem normális. Akkor normális lenne, ha te is csak annyiszor kívánnád, és mindkettőtöknek elég lenne, de így nem az.

Ha nem is érdekli, meg se próbál megoldást keresni, akkor döntsd el, hogy elég a havi 1-2 szex, vagy hozzád illő párt szeretnél.

2017. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy neki is jó és nem csak a te élvezetedre figyelsz? Nyilván vannak az embernek stresszessebb időszakai, de hosszú távon ez határozottan nem normális.,főleg hogy fiatalok vagytok ráadásul még csak 2 éve vagytok együtt.
2017. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Fiatal vagy, ne pazarold el az éveid. Egy unott csajt vettél a nyakadba, aki később csak rosszabb lesz.
2017. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van a pasimmal. Elejen monden nap szexeltunk,aztan most 3 ev utan mar csak heti 2-t,de ez nekem nem eleg. Probaltam mindent,de elegem van belole. En sportolok,csinos vagyok,adok magamra,korulottem odavannak ertem a pasik,o meg elhagyta magat.


Nem tekintem normalisnak Kerdezo egyikunk helxzetet se.

Szerintem hozzuk ossze oket :D Utana meg magunkat. :D Reszleteket privatban.

N

2017. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van akinek normális, neked láthatólag nem. még meg kellene próbálkozni többször beszélni vele erről, hátha kiderülnek olyan dolgok, amik feldobnák neki, de az is lehet, hogy sok stressz éri mostanában..


ha tartósan nem tudtok kompromisszumra jutni úgy, hogy egyikőtöknek sem kell erőltetnie magát, akkor vége lesz a kapcsolatnak. szívás, de ez van, kellenek a többé-kevésbé egyező igények.

2017. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Barátnőmmel 2 éve vagyok együtt,az elején heti 4-5x simán szexeltünk " - én is, mostanra ez lecsökkent, heti 3-4-re (62F)


Jól írod, neki "kifogása" van, szóval valami az ő részéről nem OK, leginkább az, hogy nem lehet vele ezt tisztázni. Az a nagyobbik baj.

2017. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!