Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már most lekezelő, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már most lekezelő, akkor mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés

A párom rendkívül intelligens, de én sem vagyok ostoba, csak mellette érzem magam néha úgy mint egy majom egy cintányérral, bár lehet azért mert úgy is kezel. Pár hónapja vagyunk együtt, de néha olyan lekezelően tud beszélni velem vagy magyarázni, hogy szóhoz sem jutok.

Egy példát mondok: Egyik régi barátom nem hívott meg a diplomájára, míg a legjobb barátnőmet igen, és ezen bosszankodtam, ő pedig rávágta, hogy biztos azért nem hív meg, mert nekem már barátom van, és amúgy is csak meg akar húzni. Mikor megkérdeztem, hogy ennek mi köze van ehhez, akkor rám nézett, megforgatta a szemét és ilyen szintű mondatok hangzottak el:

"Na figyelj.... Van egy srác meg egy lány. Eddig világos? Csúcs. "

Én meg csak pislogtam, hogy ezt komolyan így kell megbeszélnünk? Ha most ilyen, akkor ez később sem fog változni?


2017. jan. 20. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyen vagy még rosszabb

te döntésed, hogy kell-e neked egy ilyen pasi

2017. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg értetlen voltál. Ezzel egütt ha nem tetszik a modora, tedd szóvá. Ha sikerül változtatni, hurrá, ha nem, akkor elköszönsz.
2017. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem állítod le időben,akkor rosszabb lesz ez biztos!
2017. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem látom a leírásodból azt a nagy intelligenciát... egy nagyképű majom inkább, nem?

Nem fog változni, két év múlva meg arra leszel büszke, hogy szobatiszta vagy. kell az neked?

2017. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindig ilyen lesz. Vagy elfogadod vagy szakítasz vele - amekkora egy felfuvalkodott majom, az utóbbit javasolnám, még mielőtt leépíti a maradék önbecsülésed is.
2017. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!