Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar vajon még valamit tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar vajon még valamit tőlem? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete megismerkedtem valakivel Badoon keresztül. Az elején felhozta,hogy töröljem magam onnan, mondtam oké, de ő is törölje magát. Töröltem magam, majd pár nap múlva csináltam egy új profilt, teszt volt végülis, nem akartam ismerkedni. Gondoltam, ha megtalál az azt jelenti, hogy elég aktív badoo-n, mert ugye név szerint nem lehet keresni, csak rengeteg ember közül lehet válogatni. Számon kért miért regisztráltam újra, mondtam neki, de hát te is fent vagy. Azt mondta, nem ő nincs. Persze ez nagy hazugság volt, mivel egyértelmű, hogy van profilja. Hülyének néz vagy nem tudom.... Tehát neki is van badooja, nekem is, bár én csak azt nézem, ő mikor online. Pár napja nem igazán keres, ez elég gáz, összesen két hetes kapcsolatban. Csináltam egy kamu profilt közben egy szép nő fényképeivel és megnéztem őt. Azóta többször volt online, de a nőt nem nézte meg. Tesztelni próbálom, ha csajozik, hagyom a fenébe, vagy ha nem jelentkezik, akkor amúgy is vége. Futni nem futok utána. Most pedig az eredeti profilomat töröltem. Mondtam neki azt is mérgemben, hogy legyen akkor laza kapcsolat, de ő ragaszkodik, hogy rendes kapcsolat legyen közöttünk, ennek ellenére nem ír két napja.

2017. jan. 20. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
de ráérsz :D
2017. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
de gyerekesek vagytok, te jó ég...
2017. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hetes kapcsolat.

Szerintem még most valjatok el békében.

Mindenkinek jobb lesz.

2017. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!