Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha szerettek valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha szerettek valakit akkor jöhetne Szűz Mária is akár, akkor sem tetszik meg más?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor megtaláljátok azt akivel leélnétek az életetek, akitől gyereket akartok és minden jó vele, külseje, belseje a ti ideálotok. Ebben az esetben jöhetne bármilyen szép és kedves lány, nem érdekel titeket?

A párom már 3 éve mondja, hogy én vagyok álmai nője, mégis néha olyan dolgok kavarognak a fejemben, hogy mi van ha megtetszik neki más, megun engem vagy hasonló. Ahogy egyre komolyabb a kapcsolatom és egyre jobban imádom őt, úgy egyre jobban félek attól, hogy nehogy vége legyen.

Szerintetek ha tényleg én vagyok neki az igazi tényleg nem kell ilyen dolgokon agyalnom? Sokszor ha baráti körben vagyunk és egy nőnemű többet beszél hozzá, vagy a párom röhög azon amit mond mindig eszembe jutnak ezek a dolgok, hogy mi van ha ő jobb mint én és észreveszi a párom. Persze fejben tudom, hogy ez jelentéktelen, mégis ezeket érzem. 21L


2017. jan. 20. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatlanságodból adódik csupán a félelmed és a felesleges fantáziálgatásod!


Ha egy kapcsolat jól működik, a feleknek eszük ágában sincs más után nézni.


Ezt jobb ha belevered a pirinyó agyadba. :)


3 év, az még semmi, majd ha már 30 éve együtt vagytok, akkor lehet azt mondani, hogy igen, már nagy valószínűséggel együtt maradtok.


Tegyetek mind a ketten a kapcsolatért, és akkor minden rendben lesz. :)


(A féltékenységeddel, a fantáziálgatásoddal és az önbizalomhiányoddal pedig csinálj valamit!)

2017. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit árnyalnám, amit az első mondott. Ha rendben van a kapcsolat, akkor kicsi az esély arra, hogy valaki félrelép, de 100% garancia nincs. Telnek az évek, változik az ember, jöhetnek problémák... Nem lehet mindenre felkészülni. Próbáljátok egymást a lehető legjobban megismerni, enyit tudtok tenni.
2017. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem megtetszett más melletted, és el foglak hagyni.
2017. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! De mit? Tudom hogy nincs sok önbizalmam de nem tudom mit tehetek ellene? Olvassak a témában sokat?

Egyébként azért is félek még, mert rengeteg megcsalást látok a környezetemben sajnos:(

2017. jan. 20. 20:12
 5/12 schamuelson ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha néhányan, férfiak azt állítjuk itt magunkról, hogy így gondolkodunk, ahogy a kérdésben feltetted, akkor az megnyugtat téged?

Igen, vannak olyan férfiak, akik a szerelmük, párjuk mellett teljesen vakká válnak. Aztán vannak olyanok, akik megbámulnak egy kihívón szép nőt, nyugtázzák, milyen jól néz ki, és ennyi. Mert számukra a párjuk egyéniségének az egésze fontos. Őt már megismerték, megszerették, elfogadták, egy szép "festményért" nem fogják elhagyni. Ezért nem hajtanak rá minden arra járó nőre. Természetesen akadnak olyan férfipéldányok is, akik az álomnőjük mellől is rendszeresen "félrekacsintanak". (Az ő ideológiájukat most hagyjuk.) De ezekből a példákból nem következik, hogy a párod így vagy úgy fog viselkedni a kapcsolatotokban.

Gyanítom, hogy az önbizalmad kissé labilis, ezen igyekezz valahogy javítani. Esetleg beszéld meg a pároddal a félelmeidet, kétségeidet! Magyarázd el neki, hogy szükséged van a megerősítésére, nem hisztiből nyaggatod ezzel a kérdéssel.

2017. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2. köszi neked is!
2017. jan. 20. 20:13
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 köszi neked is.

Beszéltem már erről vele, mert minden ilyen alkalommal kiüt rajtam ez a bizonytalanság, és ő minden alkalommal elmagyarázza, hogy csak én kellek neki.

Én pedig tovább gondolom, hogy mi van ha most tényleg én,de majd más...tiszta hülye vagyok.

Félek, hogy ezzel az agyára fogok menni, ezért keresem a megoldást, hátha megnyugszok végre.

2017. jan. 20. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezdenék én egy 2000 éves spinével?
2017. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

De, valószínűleg mivel mindenkinél van szebb-kedvesebb- stb. megtetszene más is. És mivel szeretem a barátnőmet, ez a megtetszés pontosan addig tart, amíg nyugtázom magamban, hogy "szép", és utána viszont egyből eszembe jut, hogy nekem van a világon a legkedvesebb, legszebb és legértelmesebb barátnőm, akit a világon senkiért sem hagynék el. Nálam így működik, nem tudom, kinél hogy.

Szóval: ne aggódj a szeret, akkor valóban Szűz Mária is jöhet, neki akkor is te leszek az igazi.

2017. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez így már" fél pánikbetegség"...Éld inkább a szép pillanatokat.

Mindig van és lesz szebb-jobb-érdekesebb nő mint te ,na és persze fiatalabb-lehet el is lopja a párod pillantását némelyik.-De nem ezen kell kattogni hanem,hogy veled bújik este ágyba és ott te legyél a legjobb -akár "legszebb és legérdekesebb."..

Mindig tudj megújulni,főként ha van potenciális rivális'-akkor sem féltékenységgel hanem mosollyal.

(20-éve feleség)

2017. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!