Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttünk de félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttünk de félek a családjától?

Figyelt kérdés

Összejöttünk álmaim nőjével, csak van egy apró bibi, hogy munkanélküli vagyok azaz még az sem, mert sose voltam beregisztrálva sem :-) A látszat megvan -szüleim jóvoltából - kocsi, lakás, márkás ruhák, mindig van nálam kp - de munkaviszonyom sose volt és a 40 közelebb van mint a 30 :-)

A barátnőm dolgozik van fizetése, nos én előadtam magam randin a vállalkozásom van és nagy menő vagyok duma, de most bemutatkozás lesz aztán félek bebukok. Mindig itt dől be a párkapcsolat :-)


Félek a szülei nem fognak bírni.......


A milyen vagyok, de gáz és társai nem érdekelnek kedves hozzászólók, mivel eléggé jól élek így ez nekem megfelel!


A kérdés párkapcsolati jellegű..szerintetek ez szakító ok lehet? Ja és csak érettségim van barátnőmnek 2 diplomája! Bekamuztam egy mérnöki diplomát :-) Gondolom feketepiacon megvenni bűncselekmény, szóval nem tudom mi lesz!


Tanácsok?


2017. jan. 21. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért hazudtál neki?

Hülye vagy.

Remélem kidob minnél hamarabb.

2017. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a szakito ok, hogy nem vagy mernok, hanem az hogy kozel a 40-hez egy szanalmas anyuka penzen elo hazudozo vagy.
2017. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyu meg apu sajnos nem el orokke .

Mi lesz veled azutan ? Ezen meg nem gondolkoztal ? Amugy kiderul majd ugyis es szakitani fog veled azert mert hazudtal neki ...

2017. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy gyáva vagy fenemód. És ez a függésed a szüleidtől, úgy tűnik nem csak anyagi. Abból gondolom, hogy a lánynál ilyenen aggódsz, hogy mit szólnak a szülei. Meg írod, hogy nem érdekel ki mit gondol. De közben meg látszik, hogy tele vagy megfelelési kényszerrel.
2017. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nő ne szakítana ilyenért?
2017. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel jól élsz és ez neked így megfelel, akkor nem értem miért nem vállalod fel?Rengeteg felesleges csalódástól kímélnéd meg magad és a másik felet is...
2017. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból hazudtál neki az ismerkedés elején, mit varsz, ha kiderül, majd a nyakadba ugrik? Ez lenne a szakítóok, nem az, hogy éppen (?) nincs állásod.
2017. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szakítóok az lenne, hogy hazudoztál össze-vissza.

Ha neked ez így jó, vállald fel. Ha amúgy rendben van az életed, akkor nem kéne, hogy párkapcsolatban akadályozzon.

2017. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Suttyókám, zéró munka tapasztalattal, és egy sovány kis érettségivel nem sokáig tudsz hazudozni a menő vállalkozásodról - hogy képzeled?

Az ÁFA az micsoda, vagy a szoho?

Mint a macskát szarni úgy fog kivágni ő is- egy senkiházi hazudozó ugyan kinek kéne, mire volnál te alkalmas?

2017. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hogy mire lennék alkalmas? Pl megfektetni egy több nyelven beszélő, több diplomás felnőtt nőt :-)


Vajon a gyk-s fiúk is képesek erre? - költői kérdés volt :-)

2017. jan. 21. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!