Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy illik ezt rendezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik ezt rendezni egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom kihívott külföldre (UK), hogy látogassam meg, töltsünk együtt egy hetet. Azt mondta, hogy nézzem meg a repjegy árakat, mert kifizetné nekem mindenképp. Ez volt pár napja. Azóta csak annyit kérdezett, mikor tudok menni. Én mondtam a március elejét, aminek nagyon örült, de sem a konkrét jegy megvételéröl, sem az általa forszírozott kifizetésröl nem esett szó. Ez egy friss történet, emiatt nem tudom, mit csináljak.

Véleményetekre vagyok kíváncsi.


2017. jan. 21. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

friss kapcsolatban nem illik meghívatni magad

én tuti állnám a saját jegyem, ott meg hívjon meg amire akar

26L

2017. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
sehogy, nem lennék egy percet sem ilyen távkapcsolatba.
2017. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Gond nélkül ki tudod fizetni a jegyed? Vedd meg.

Amúgy meg, neki valószínűleg nem gond egy fapados jegyet kifizetni, szóval emiatt ne maradj otthon.

2017. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1

Ö ragaszkodott hozzá, nekem eszembe sem jutott, hogy kifizesse.

2017. jan. 21. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudod venni, vedd meg te.

Ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogyha megemlíted, hogy akkor mikorra is vegyél jegyet, hogy neki is jó legyen, akkor észbe kap, és rögtön rávágja, hogy foglal neked ő.

2017. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, hogy csak szédít ezzel az egésszel, mert nem gondolta volna, hogy egyből rávágom, hogy oké megyek. Teljes káosz van a fejemben.
2017. jan. 21. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én is arra gondolok, hogy csak szédít.... meg arra, hogy miféle kapcsolat az, amiben ennyi őszinteség sincs?
2017. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megveszi neten és majd szól,hogy nyomtasd ki.Ennyi,nem kell ezt túl lihegni.
2017. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem fogja megvenni, nem mondott semmi ilyesmit.

Nem lihegem túl, de valami nem kerek ebben a sztoriban.

2017. jan. 21. 17:24
 10/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: ha tényleg ekkora hévvel mondta, hogy állja, akkor hozd fel neki, ha szédít, akkor már itt kitérő választ kell adjon

nem akarok ünneprontó lenni, de nekem a mai anyagias világban hihetetlen, hogy egy friss kapcsolatban az egyik fél ilyet ajánl

2017. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!