Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon csalfa és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon csalfa és figyelmeztetett is rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű eset a lány. Pár hónapos kapcsolatról beszélünk. Az elején csak barátságnak indult egy kis extrával aztán olyan jól elvoltunk és úgy megkedveltem, hogy addig fűztem míg be nem adta a derekát. De akkor mondott valamit ami azóta sem megy ki a fejemből, hogy ne lepődjek meg ha esetleg megcsal majd.


Minden téren jó a kapcsolatunk és nagyon jól elvagyunk. Bíztam is benne azért de mindig figyeltem rá míg nem észrevettem, hogy más fiúkkal beszélget messengeren.

Nem mondtam el neki, hogy tudom le akartam buktatni. Lehet hülyének és mániákusnak nézni az után amit most írok. Eddig háromszor volt olyan, hogy követtem őt amikor gyanús volt nekem, hogy hova megy. Abból egyszer semmi nem történt, felesleges csináltam nem lépett félre. Viszont egyszer egy másik palival találkozott sétállgattak beszélgettek egy padon ülve órákon át. Aztán elköszönéskor arcra puszi és ennyi. Másodszorra ugyan ezzel a férfival találkozott akkor beültek egy italra és ott beszélgettek aztán sétállgattak megint majd padozás. Elköszönéskor meg akarta csókolni a barátnőmet de ő elhúzta a fejét és csak arcra puszi volt ismét.

Mivel már nem bírtam számonkértem rajta a történteket és elmondtam neki, hogy a többi fiúról is tudok és az üzenezekbe is beleolvastam és láttam, hogy kelleti magát, mégis kit akar átverni, mindenkit?


Mondta, hogy ő figyelmeztetett engem Ő ilyen. Azt mondta nem tud meglenni a férfiak bókjai és figyelme nélkül, kell neki hogy valaki mindig oda legyen érte és muszáj húznia ezeknek a férfiaknak az agyát, egyszerűen lét eleme, hogy oda legyenek érte mert egyébként nagyon szép nő és semmi szüksége nem lenne az ilyen önbizalomnövelésre.


Mondta, hogy nem csalt meg soha de kiderült, hogy több fiúval is találkozgatott már és állítólag mindegyiknek csak tette a szépet és az agyát húzta de nem csalt meg engem. Nem tudtam mit mondani, hiszen láttam, hogy tényleg nem tett ilyet. Azt is megmondta, hogy neki ez elég, ő nem vágyik szexre más férfiaktól én elég vagyok neki, de szüksége van rá, hogy hódítson.


Szerintetek? Megmondtam neki, hogy akkor vége köztünk mert engem ez nagyon zavar és azt mondta, hogy jólvan tudta hogy ez lesz, ezért nem akart komoly kapcsolatba belemenni. Szeret engem de nem akar fájdalmat okozni de tudnom kell, hogy sosem lépett félre. Beszélgettünk sokat és még mindig nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Együtt vagyunk most de nem tudom mi lesz. Nagyon szép és okos lány, kedves és odaadó. Kevés ilyet találnék mint Ő mindig számíthattam rá és úgy érzem szeret. Fogalmam sincs mit csináljak, a saját szememmel láttam, hogy nem csalt meg. Ezek alapján azt gondolom a többi alkalomról sem hazudott. Azthiszem ha tényleg képes lennék bízni abban, hogy ilyenkor nem fekszik le de még csak nem is csókolózik vagy fogja meg a másik kezét egyszer sem , egy ilyen alkalomkor sem akkor képes lennék ezt elviselni. De ebben sem vagyok biztos.

Szerintetek mit kellene tennem? Az én kezembe adta a döntést, nem könyörgött vagy magyarázkodott csak sírt.


2017. jan. 21. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt ugye tudod hogy egy ilyen csajt nagyon keményen meg kell dolgozni minden este, mert amúgy meg olyan mint a méhecske, máshova száll.
2017. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Egész kapcsolatotok alatt ezen akarsz stresszelni? Honnan tudod ,h nem volt több mikor ő mondta el, hogy többel is találkozott te meg csak egy pasival követted. Én hagynám a franba ha annyit nem tud megtenni egy kapcsolatért, hogy nem randizik mással akkor 1 nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra 2 nem szerelmes és úgy semmi értelme. Hanyagolnám a csajt ha engem kérdezel!
2017. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő szólt előre, megpróbáltátok, ennyi. Döntsd el, hogy neked ez belefér-e, illetve hogy megbízol-e benne hogy nem lesz több, és ezek után dönts.
2017. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szép és okos lány, kedves és odaadó. Kevés ilyet találnék mint Ő mindig számíthattam rá és úgy érzem szeret."


Meg a...

Egyrészt, ha szeretne, nem lenne rá szüksége, hogy másokkal találkozgasson, bőven elég lenne neki a te figyelmed. Normális nő egy (értsd: 1!!!!!) bizonyos férfi figyelmére vágyik, nem öt másiknak kelleti magát.

Másrészt, komolyan, szerinted kevés ilyet találnál? Egy csomó tényleg normális, kedves, okos, értelmes lány járkál az utcán, aki a két kezét összetenné egy normális kapcsolatért, te meg azt isteníted, aki nem bír meglenni anélkül, hogy körbeugrálják...

2017. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2-es saját bevallása szerint szeret engem és senki mással nem egyezett volna bele egy komoly kapcsolatba. Mondta, hogy mindig is ilyen volt és ezért hanyagolta is a párkapcsolatokat évek óta, mert nem tudták soha a pasijai megemészteni, hogy ő mással is flörtöl és kacérkodik.

Én követtem, akkor nem csalt meg. Követtem mégegyszer és akkor sem. Miért hazudna nekem ha egyszer ez kiderült. Minden ujjára találná most helyettem ha akarna. Viszont azt mondta, nem akarja hogy vége legyen mert engem szeret és ő próbál megváltozni. Hát nemtudom

2017. jan. 21. 16:27
 6/12 A kérdező kommentje:
#1 -Igen tudom. Mindig érthetően a tudtomra adja ha kívánja. Naponta 2-3x csináljuk ha én valamiért nem vagyok benne mert nem alkalmas akkor csinálja magának a kis játékszereivel.
2017. jan. 21. 16:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő nyitott kapcsolatban gomdolkozik. Ha neked az nem pálya, akkor ne szeresd meg túlságosan...
2017. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Tünkre is fog tenni ez a nő, majd sírni fogsz. De megtanulod a leckét, ribikkel le se állsz!
2017. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy ilyen, te ennek ellenére vállaltad. Hülyeség volt ilyen nővel összejönni, nem lehet benne megbízni és ezt ő maga is elismeri. Ez a nő alkalmatlan komoly párkapcsolatra...talán évek múlva miután kitombolta magát majd megkomolyodik, de az nem most lesz. Ha jót akarsz magadnak dobbantasz, mert csak mérgezed magad és viszonyotokat, csak azon fogsz őrlődni állandóan, hogy éppen mikor kivel van. Kell ez neked?
2017. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy egyébként a csaj sajátos felfogása mögött egész biztosan húzódik valami lelki defekt, sérülés.
2017. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!