Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téma: a féltékenység. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téma: a féltékenység. Normális az, ha egy férfi mellett nem nézhetek Brad Pitt, vagy Jonny Deep filmeket, mert tudja, hogy kedveled ezeket a színészeket és féltékeny rájuk?

Figyelt kérdés
Sőt, még Cesar Millen kutyás filmet sem nézhetek, mert szerinte túlságosan felnézek a "munkásságára"? Ez vajon milyen "betegség"?

2017. jan. 21. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Minek mondtad el neki?
2017. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekes dolog, nem féltékenység, vagy súlyos önbizalomhiány.
2017. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szánalmas, csak ennyit tudok mondani..ne foglalkozz azzal ha féltékeny. Vagy te is tűzd ki neki hogy mit nézhet. Mondjuk a teletabit az pont az ő szintjéhez illik. Majd észre veszi magát.
2017. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Beteges hülye a hapsid.
2017. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csajban tudok ilyet.Ment az Amerikai pite és kiakadt,hogy ebben sok a jó csaj és a pasi biztos azért nézi.De ez a csaj beteg volt.
2017. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az exem pont ilyen volt. Ha megemlitettem, hogy Aragorn hudejo pasi, ajkor bunko vagyok, meg ne nézzem a LOTR-et, sem semmit, amiben helyes pasi szerepel, csak azert, mert neki kisebbségi komplexusa van.

Ne vérd meg, mig tédeg is kritizálni kezd, és porig rombolja az önbizalnsd, elötte hagyd el.

2017. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális.

nem férfi, egy önbizalom hiányos kis pöts.

Elmebetegség - idézőjel nélkül.

2017. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát, jobb ha tényleg átgondolod, hogy szükséged van-e rá...


Bár az az egy igaz, hogy a "nagyon felnézek a munkásságukra" és az erotománia közötti határvonal sajnos nem túl vastag.

2017. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A minek mondtad el neki kérdést komolyan gondolod? Milyen párkapcsolat az, amiben nem lehet ilyesmiről beszélni a másikkal?

Nála az a baj, hogy vannak más férfiak is rajta kívül. Jobbak is. Ezt nem bírja elviselni. Őt folyton győzködnöm kéne, hogy Te vagy a legjobb. De ez nem igaz. Mindenki tudja, hogy van nála jobb is. Én is visítsak Angelina Jolie miatt, mert tetszik neki?

Egyszerűen ezt a feszültséget nem bírom már elviselni. Nem ő a legjobb pasi a világon. Én is tudom. Neki is tudnia kell és el kell fogadnia.

Fiúk, férfiak! Mondjátok, hogy bírjátok elviselni, hogy van Nálatok jobb pasi is a világban? Ez most nagyon komoly kérdés, mert szeretném tudni, hogy minden férfinak ekkora az egója?

2017. jan. 21. 18:29
 10/21 A kérdező kommentje:
A "felnézek a munkásságára" csak annyit jelent, hogy egy nem túlságosan daliás (ami jelent esetben nagyon fontos), ámde annál karakteresebb pasinak tetszik a bátorsága.
2017. jan. 21. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!