Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyeltet a feleségem?

Figyelt kérdés

Nem egy számitástechnikus, ahogy én sem, csak felhasználói szint.

Tavaly megismerkedtem valakivel, az előzményeket most nem részletezem, meg is lehet kövezni, de van oka, hogy ez megtötrénhetett. Viszont nem csaltam meg, és nem is terveztem, ezt tisztáztuk is az elején a hölgyel, csak beszélgettünk, illetve annál több volt érzelmileg. De természetesen lebuktam, nem töröltem ki sok beszélgetést, mert nejem sosem nézett a telefonomba viszont akkor igen és meglátott benne pár erős érzelmü levélváltást. Akkor mindent bevallottam, szégyelltem magam. Aztán észrevettem, hogy figyeli a facebookomat, vagyis látja, hogy kinek lájkolom a képét. Eddig nem is volt profilja, útálja az egészet, de véletlenül jöttem rá, hogy csinált egy álprofilt és úgy figyel. Valahol megértem, nem is szoltam neki. Ellenben a hölgy, akivel már befejeztem, és hónapok óta nem beszéltünk, a napokban keresett messengeren, teljesen más ügyben kért tanácsot, természetesen segítettem neki, de nem válaszoltam, hanem felhívtam és úgy adtam tanácsot, majd elköszöntünk és ennyi volt. A feleségem rá pár napra kérdezte, hogy mikor beszéltem vele utoljára? Gyanus lett, hogy-hogy pont most kérdezi? Nem akartam bántani, ezért ezt nem mondtam, hogy pár napja, hiszen semmi nem történt, nincs semmi jelentősége. Mondom pár hónapja, nem tudom pontosan. Erre ő, hogy szoktam-e törölni az üzeneteket, sms-eket? Meg mondjam meg az igazat, mert tudja, hogy a napokban beszéltünk. Amúgy természetesen még akkor, miután elolvastam, töröltem is a levelet, aminek hangsúlyozom, semmi "olyan" tartalma nem volt!

Szóval honnan tudhatja? Létezik ilyen program? A telefon előfizetéshez nem tud hozzányúlni a szolgáltatónál, mert még én sem tudok, nem az én nevemen van, hanem egy ismerősömén, akit ő nem is ismer. Vannak cégek, akik ezt moegoldják, figyelnek? Kémprogram? De ő ahhoz nem ért, én sem. Honnan tudhatom, hogy esetleg valamilyen kémprogram van a telefonomon? Vagy magándetektív? Amúgy jól keres, bár nem tudom mennyibe kerülhet. Facebook jelszavamat nem ismeri, pár hónapja változtattam meg, de ma megint megteszem. 40+F


2017. jan. 22. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mit nem lehetett ezen bevallani, hogy par napja beszeltetek semleges ugyben. Meg is ertem, ha figyeltetne. Egyebkent nem olyan bonyolult dolgok ezek, hogy informatikusnak kelljen hozza lenni.
2017. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
utólag persze én is látom, hogy be kellett volna egyből vallani, mert semmi nem volt...inkább tényleg nem akartam megbántani, bár sokkal szarabbul sült el. De mégis, hogy oldanád meg, ha nem olyan nagy ügy?
2017. jan. 22. 07:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagyis nem olyan bonyolult dolog....?
2017. jan. 22. 07:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Én se hiszem, hogy spontán véletlen hozta a kérdést. Nem jó ez így. A kamu face-profilját tiltsd le, a magadét meg állítsd olyanra, hogy csak az ismerősök láthassák.

Ha ez után is tud az ottani aktivitásáról, akkor valami komolyabb eszköz is van a háttérben.


De legjobb volna nyugisan leülni és lezárni ezt a dolgot, engem is jobban zavarna az érzelmi elfordulás, mint egy kósza numera.

2017. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Mivel nem voltál őszinte, a helyedben nem csodálkoznék.....Ez viszont már nem bizalomra épülő házasság, annak már vége.Lehet lepontozni.
2017. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kíváncsicska ***** válasza:
Aki egy kicsit jobban ért a programokhoz,simán visszahozza a messenger,viber,skyp beszélgetéseket.Program nélkül.Szimplán a számítástechnikai tudást kell alapul venni.
2017. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kamu face profilt hiába tiltod le.3 perc sincs újat létrehozni.Esetleg még lehet informatikai zseni ismerőse, aki segít neki lebuktatni téged kérdező.Ma már semmi sem lehetetlen.Egy dolog segítene, ha nem adnál okot neki bizalmatlanságra, ezt viszont már eljátszottad, ahogy látom.
2017. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jobban teszed ha mindent letiltasz a facebookon meg az ismeroseid is. az is elkepzelheto h vlamelyik ferfi v noi ismerosodon keresztul is figyeli facebook aktivitasod. amugy az is lehet meg h felkereste a csajt es megkerte h teszteljen le teged egy hivassal h hogy reagalsz ra. akarhogy is itt a bizalom elszallt te most mar nem bizhatsz senkiben mert bevallani senki nem fogja neked a feleseged meg nem fog benned soha megbizni. talan egy kiados beszelgetes segitene csak ahoz mindkettotoknek oszinten be kell vallania h mit tett es hibazott. csak igy lehet ismet bizalmat kiepiteni ujra.
2017. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vannak kémprogramok, akár más gépről is be tud lépni és látja mit csinálsz, sok trükk van, szóval azt nehéz lesz kiszűrni. De ha nem zseni, lehet kamera is a lakásban amit pár tizezerből már be lehet szerezni.


Na meg ott van a női megérzés is.


Amúgy megérdemled, gerinctelen vagy.

2017. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Számítógépre és telefonra is létezik keylogger program, ami rögzít mindenféle írásos beszélgetést, naplózza a látogatott oldalakat, a felhasználóneveket és jelszavakat, stb. Beállítástól függően, akár óránként akár naponta 1 alkalommal elküldi egy előre beállított e-mail címre a naplózást. A program rejtett, tehát ha nem te telepíted az eszközre, nagy valószínűséggel nem fogod tudni, hogy rajta van. Ezek letölthetők simán a netről 1 perc keresgélés után, az más kérdés, hogy a használata büntetendő, hisz adatlopásnak számít.

Persze lehet, hogy egyáltalán nincs ilyen a te gépeden vagy telefonodon, de ez megmagyarázná számomra, hogy honnan tudta, hogy beszéltetek.

2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!