Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség lehet e a szünet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség lehet e a szünet?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a históriám, megróbálom röviden leírni.Szóval fiatalon megismertem egy fiút Nagy love volt meg minden ami Kell, szó mi szó eltelt 6 év és bár én tudtam hogy már nem az igazi a kapcsolatunk nem szálltam ki belőle, berendezkedtem arra at életre melyben eléldegélünk kettecskén szép komótosan mint 2 Hal a vízben...ő neki volt mersze lépni és 6 év után elváltunk akkor hasított belém a dolog hogy úristen nem is élet amit élek és hogy mennyire is eltemettem magam,elvesztem,...felismertem és próbáltam úgy élni az életem ahogy nekem jó ....ekkor a kezdet kezdetén ( 4 hónappal később) jött at új szerelem,Nagy love és minden ami Kell,kb 2 hét múlva már nála is laktam...szóval a lényeg hogy amit az előző kapcsolatomból megtanultam hogy ne adjam föl magam sose többet, most mégis 8 hónap után ugyonott érzem magma mint annak idején 6 év után...elvesztem a saját kapcsolatomban...szünetet kértem a páromtól hogy rendezzem a dolgaimat magamban...ő ezt nem érti akárhogy is próbáltam neki elmondani, a helyzetet nehezíti hogy egy munkahelyen dolgozunk az elmúlt 8 hónapot szinte non stop töltöttük együtt , én így megfulladok hiába szeretem, ıdőre van szükségem .... Szerintetek a szünet segít? Vagy lehet túl hamar jött az új kapcsolat és ezáltal már az elején bukott a dolog?

2017. jan. 22. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El sem olvasom, mert a szünet soha nem volt még megoldás semmire. Problémákat közösen oldunk meg vagy sehogy és szakítunk. A szünet csak a további elhidegülésre jó.
2017. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez azt is jelentheti hogy ha 2 ember összeköti az életét akkor csak a " mi " létezik? Nincs olyan hogy csak magunk vagyunk és hogy egy adott problémát csak mi saját magunk oldunk meg? Ugyanis azt érzem hogy ő tehet bármit, amig én nem rendezem magamban a dolgokat ...
2017. jan. 22. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz a szünettől, szerinted mi oldódik meg magától?

"Ez azt is jelentheti hogy ha 2 ember összeköti az életét akkor csak a " mi " létezik?"

- Nem, nem jelenti azt,az elég rossz dolog.

Nem is értem, miért kellene feladnia magát bárkinek egy kapcsolatbab. Attól még lehet önálló életed, és az bizony gáz, ha nincs. Megoldás át akkor legyen, ez igazán rajtad múlik.


"Nincs olyan hogy csak magunk vagyunk és hogy egy adott problémát csak mi saját magunk oldunk meg?"

Van, de ha a kapcsolatodat érintő problémáról van szó, akkor nyilvánvalóan lévén hogy ketten vagytok kapcsolatban, együtt kell megbeszélnetek/megoldást kitalálnotok rá.

Ez ilyen egyszerű.

2017. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

A szünet semmire nem jó, nem hallottam olyat még soha senkitől aki azt mondta volna, hogy a szünettel rendbe kerültek volna a dolgok, szünet után inkább a szakítás szokott jönni, az már annak az előszele.

Amúgy meg a kapcsolatodat érintő gondokat csak ketten oldhatjátok meg, az más kérdés, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy sülve-főve együtt kell lenni és egymásra telepedni. Mindenkinek szüksége van kapcsolaton belül is egyedül töltött időre, külön programokra is időnként barátokkal, saját hobbira stb., egy munkahelyen sem szerencsés együtt lenni. Szóval meg kell tartani az egyensúlyt az ember életében, így lehet hosszútávú a kapcsolat, nem úgy, hogy egymás seggében vagytok állandóan, az egyik belefárad, szünetet kér, aztán ugyanazt csináljátok utána.

2017. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A probléma amúgy nem kapcsolaton belüli...ezért érzem hogy nem közösen Kell megoldanunk, hanem magamnak Kell elrendeznem a dolgaimat hogy tiszta fejjel és érzésekkel legyek benne a kapcsolatban és azt tudjam adni amit valójában szeretnék problémáim nélkül...így úgy érzem csak őt is lehúzom...
2017. jan. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!