Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem csal meg, mégis ezen gondolkozom?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy a párom nem csal meg. De sokszor azon gondolkozom, mi lesz később (csak fél éve vagyunk együtt) amikor már nem lesz szerelmes belém. Előző kapcsolatomban visszaéltek a bizalmammal és nagyon megalázó volt. Tudom, hogy a mostani párom nem tenne velem ilyesmit, de nem tudok nem félni attól, hogy megváltozik. Érdemes erről beszélnem valakivel? Nagyon szeretem, de nem tudom hogy a bizalmatlanság eltűnéséhez csak idő kell vagy jobb lenne beszélnem erről valakivel. Nem szeretnék idővel féltékenykedni es paranoiásan viselkedni.
2017. jan. 22. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz megbízni benne, a végén kinyírod majd a beteges féltékenységeddel. Azt ne feledd, hogy ő lehet nem olyan, mint a többi. Ne ő benne ne bízz, mert más átvert. Ő nem tehetett erről. Ha továbbra sem fogsz bízni benne, akkor bizony elmarod magadtól.
2017. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!