Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Eléggé durván összekaptunk barátnőmmel, olyan szinten hogy tettlegességig ment a dolog. Sajnos már én sem voltam a régi az idő megváltoztatott nagy bánatomra. Tudom hogy szégyenletes dolog amit csináltam, megbántam és szeretném helyre hozni. Ti mit tanácsoltok? Van erre bármi megoldás?
2017. jan. 23. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul összeverted a csajodat, és most azon agyalsz, hogy lehetne úgy megúszni, hogy ne jelentsen fel?

Gratulálok.


Ne hozd helyre, hagyd békén. Soha többé nem hívod, nem keresed, elfelejted, hogy valaha létezett, és sűrűn imádkozol, hogy ne vetessen reggel látleletet, és ne a rendőrségre vezessen onnan az első útja.

De én remélem, hogy van benne annyi, hogy megteszi. Aztán majd pár rendőrbácsinak lehet magyarázkodni, hogy te se vagy már a régi.

2017. jan. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz a tettlegesség alatt,meddig fajult a dolog ?
2017. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 válaszolónak: Nem vertem meg!! Városi ember vagyok, akit erre tanítottak hogy a lányokat nem ütjük. A szégyenletes dolog az az hogy a kapcsolatomban nem figyeltem rá eléggé pedig ő próbált volna nyitni és hogy megváltoztam.

2 válaszolónak: Pofont adott, majd megszorongattam a csuklóját úgy hol belilult.

2017. jan. 23. 07:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzá kell tennem hogy még beszélünk, de már nem a régi. Haragszik rám, és kb a nevemet se akarja hallani.
2017. jan. 23. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: érthetően kéne fogalmazni!

Ezen kívül minden áll, amit írtam. Hagyd békén, ne hívd, ne keresd.

Teljesen felesleges kínlódni egymással, ha ő látni se akar többet. Egy kapcsolathoz két ember kell. A szakításhoz egy is elég. Csak te még nem vetted tudomásul, hogy köztetek vége.

2017. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
cafolnam az elsőt... engem a párom megutott... kedves aranyos oszinte embert ismertem meg benne. de meg valtozott. nem figyelt ram nem fordított figyelmet rank. aztán elegem lett borult a bili. veszekedtunk majd verekedtunk. aztán kifutottam az utcara. bejött a szomszed és kihajintotta a baratomat. teltek a napok én ideges voltam ra kozoltem vele hogy vége. tudomásul vette. par napra rá felhívott hogy mi van velem. sándorral beszeltem vele. gyuloltem. nem először volt eroszakos. de tudtam hogy ő nem ilyen. beszéltem a barátaival és igazuk volt. kellett adnom meg egy esélyt. legbelül tudtam hogy ő valójában milyen. szívemre hallgattam.megígérte hogy ilyet többet nem tesz. azóta harmónia minden. született két gyerekünk és megváltozott és visszakaptam a régi párom. boldog vagyok vele. szóval van esélyed de változz meg! 29/L
2017. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!