Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h undorok attol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h undorok attol h a párom belém élvezzen?

Figyelt kérdés

10éve együtt vagyunk előtte nem volt szinte senkim. Eleinte nem védekeztünk a szex talán élvezhető volt. Amugy nem szeretem a testem. Párom minden hétvégén ivott rettegtem tőle szinte. Kezdtem tőle eltávolodni az ünneeket is szinte a haverokkal töltötte én meg egyedül otthon. Megcsaltam, majd változtatott egy picit magán, kevesebbet ivott, aztán kinyögte h mivel ugysem akarok gyereket ,miért legyen normális. Valahol szeretnék már mert korban ott vagyunk. De én nyugis estékre vágyom ő meg egyfolytában bulizna. Senkit nem találnék aki mellett ilyen jó (azonkivül h iszik, dehát másnak is van hibája)


Sztem és mások szerint is nem fog leszokni a piárol. Gondoltam lehet velem van a baj, esetleg más mellett nem inna. Mindenünk megvan tudom h rendesen fel lenne nevelve a gyerek,de én még a havi 2 alkalom bulizást hangos zenét sem birom. Lehet a mai világban ez a menő, de én csak unalmas tv-nézős estékre vágyom. Lehet másnak is unalmas lennék nem kellenék senkinek. Mindegy hosszu voltam,de kéne gyerek,és nem hiszem h találnák mást viszont a párommal sem okés. Nem tudom mit tegyek,évek óta csak igy élünk a semminek.



2017. jan. 23. 11:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még arra sem vagyok képes h kimondjam h férjem , valamiért.
2017. jan. 23. 11:10
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak kamu kerdes? Ennyi esszel felnottkent nem lehet tulelni.
2017. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Hat ha neked ez a jo :D
2017. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt óriási bajok vannak mindkét részről..:S nálad pszichésen is, az tuti. Sajnálom.
2017. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ujajj...itt aztán van minden, csak a kérdést nem értem, látszólag semmi köze a leíráshoz...mármint nem lett volna szebben kifejezni, hogy "nem akarok tőle gyereket"?

Marha egyszerű a helyzet: Olyan emberrel vagy már évek óta akivel régen nem kellene együtt lenned, gyakorlatilag már semmi nem köt hozzá a félelmeden kívül, hogy esetleg nem találsz mást! Teljesen eltérő igényeitek vannak, más életfelfogásotok, ennek értelme nincs. Szex is csak "talán élvezhető volt". Nem is értem miért voltál vele 10 évig, 1-2 is bőven elég kellett volna legyen, hogy ti nem egymásnak vagytok teremtve!

Vess véget ennek minél hamarabb, nem tudom hány éves vagy, 30 körülire következtetek. Simán találni fogsz hozzád illő partnert, ilyen kapcsolattól nem is lesz nehéz, sokkal boldogabb lehetsz mással ahol működhet majd rendesen minden. Amiatt meg ne parázz, hogy majd azért nem kellesz senkinek, mert te nem bulizós vagy, hanem otthon ülősebb.Én magam sem vagyok egy partihuszár, szeretek ellenni otthon és még rengeteg pasi van aki szintén ilyen és ilyen nőt keres!

29F

2017. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés sajnálom. Közel 30 fele már kéne gyerek. És tudom h ő tiszta szivből szeret annak ellenére h iszik. Senki kedvéért nem hagyja abba, családja is szolhat neki akkor se.
2017. jan. 23. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ez aztán nagy katyvasz. Ha undorodsz attól hogy beléd élvezzen, és eleinte még gyereket se akartál, akkor miért nem védekeztetek? Na meg ha undorodsz a spermától, valamint a saját tested se szereted, akkor miért kellett még pluszban más?


Illetve azt mondod hogy szinte sennkid nem volt előtte. Ez viszont- részben- magyarázat arra, hogy miért maradtál vele, amikor rendszerint öntudatlan vadállatként jött haza... Ez meg magyarázat arra hogy miért nem szereted ha bulizik, félsz hogy megint ez lesz.


Viszont ez a kapcsolat szerintem úgy sz.r ahogy van, mindkettőtöknek. Nem is értem miért házasodtatok össze. Ja de, első szerelem...

Azt mondod "Senkit nem találnék aki mellett ilyen jó", de ezt honnan tudod mikor nem is nagyon volt még más? Én helyedben komolyan elgondolkodnék ezen az egészen, hogy egyáltalán van e értelme folytatni. Mert így kívülről nézve nem sok, és a kifejtésedből is azt szűröm le, hogy te is ezen a véleményen vagy. Nem tudom pontosan hány éves vagy, de egy fiatal harmincas még nincs elkésve semmiről, se új kapcsolatról, se családról

32N

2017. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Csodás lehet ez a házasság is....

Az isten mentsen meg az ilyen hüIye pitsától.

2017. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed és a kifejtés tipikus esete annak, amikor valaki pontosan érzi a problémájának az okát, de nem tudatosan, nem kapcsolódnak össze az egyébként egyértelmű összefüggések.

Mert te magad fogalmaztad meg a választ a kérdésedre. A beleélvezés a másik ember teljes el- és befogadása. Te azonban elutasítod a párod minden téren. Pontosan érzed, hogy nem ő a megfelelő partner számodra.


De menjünk még mélyebbre... Azt is írod, hogy "esetleg más mellett nem inna", illetve "nem hiszem h találnák mást". Ez arra vall, hogy az önértékelésed igen alacsony, és ezért nem hiszel abban, hogy neked jobb kapcsolat JÁR. Úgy érzed, majdhogynem "megérdemled", hogy nem vagy elég jó ahhoz, hogy a párod ne igyon... Nos, ez mind nem igaz. Aki iszik, az soha nem más miatt teszi, hanem csakis önmaga miatt (még akkor is így van, ha másokat tesz felelőssé - ez önáltatás részéről). Az alacsony önértékelésű emberek gyakran választanak (tudattalanul) olyan társat, aki őket teszi felelőssé, hibáztatja a problémákért. Az alacsony önértékelésű emberek gyakran ragadnak bele rossz kapcsolatokba, mert el sem tudják képzelni, hogy vannak jobb kapcsolatok is...


A problémakört már átlátod, még ha nem is tudatosan, de érzed az összefüggéseket. Néha elég, ha tudatosul és az ember képes változtatni. Néha nem elég... olyankor érdemes szakember segítségét kérni, hogy az életünk új irányt vehessen.

Igenis megérdemled a jobb kapcsolatot, de ehhez a saját gondolkodásodat kell elsősorban megváltoztatni: elhinni, hogy megérdemled!

2017. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az az ember vagy, aki két kézzel kapaszkodik a szarba.. Nem tudlak sajnálni. Undorodsz tőle, egy alkoholista, de ahelyett, hogy talpraállnál egyedül, inkább még szülnél is egy gyereket ennek az alaknak - nem elég a saját életed tönkrevágnod, muszáj egy gyerekét is, mi?


Ja, hogy ő eltart, visszafogadott a megcsalásod után és különben sem találsz jobbat? Emlékszem a korábbi kérdéseidre, pl. ezt is te írtad, csak ezt épp a szeretődről:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Erre csak annyit tudok mondani, hogy szenvedj csak, mást nem érdemelsz.

2017. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!