Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy nem vagyok kíváncsi a szexbarátjára?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátnőmmel de már 3 hónapja ismerem, azóta kerülgettük egymást és most összejöttünk. Szép, okos lány és szeret is engem már most, én is őt.


Viszont tudom, hogy neki előttem "barátság extrákkal" kapcsolata volt, a srác az ő egyik legjobb haverja is egyben. Ezt a barátnőm is beismerte, hogy tényleg ez volt köztük, de amikor mi már randiztunk akkor már nem folytatták ezt a tevékenységet. Már többször is találkoztunk bemutatott minket egymásnak. Én hiába próbálok nem tudok jó szemmel nézni a másik palira egyszerűen annyira zavar...


Maximálisan megbízok a barátnőmben ő tényleg nagyon egyenes lány és tudom, hogy most értem van oda és nem csalna meg vele, nem is féltem ha találkozik ezzel a "haverjával" vagy ő is ott van vele, felőlem találkozhatnak, bízok benne.

De nagyon erőlteti, hogy mi is legyünk jóba a fiúval merthogy ő az egyik legjobb barátja. A többi baráttal és barátnővel jól kijövök ezzel viszont egyszerűen nem tudok jófej lenni. Annyira zavar, hogy ő már annyiszor lefeküdt a barátnőmmel, annyira bizarr, hogy most meg itt jópofizik nekem, miközben már látta meztelenül őt...


Nem akarok féltékenykedni, sem balhézni a barátnőmmel és meg sem fordult a fejemben, hogy bekorlátozzam mondom felőlem azzal találkozik akivel akar tudom, hogy nem csalna meg. De nekem miért kell? Én nem akarok.

Sőt az sem lenne azért annyira rossz ha kicsit visszavenne a srácból, mostmár velem van én vagyok a párja azaz a legjobb barátja és szeretője is egyben.

Nagyon friss a kapcsolatunk ezért nem akarok balhézni, normálisan akarom megbeszélni szerintetek hogy csináljam? Gondoltam egyszerűen megmondom, hogy én akárhogy is fogok próbálkozni nem fog sikerülni, hogy megkedveljem ezt a srácot és nagyon rosszul érzem magam ha ő is ott van. Ezért csak nem fog megharagudni. És azt is mondani akarom, hogy bár találkozhat vele persze de jó lenne ha a rá fordítandó időt kicsit visszavenné és inkább rám szánná és a kapcsolatunkra.


2017. jan. 24. 00:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég korrekten leírtad ide... Talán így megmondhatod neki...


Vagy ezt a kérdést mutasd meg neki.

2017. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%
"de amikor mi már randiztunk akkor már nem folytatták ezt a tevékenységet" eh
2017. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
De szeretnék én is így bízni a nőkben
2017. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Tök jó így ahogy írod.
2017. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad a barátnőd egyenes. Légy Te is az. Ne kerulgesd a témát. Lenyegretoroen es felrerthetetlenul kozold vele. Akár ugy ahogy leirtad.
2017. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
21%
Felejtsd el, lépj tovább. Nagyon fiatal vagy még. Néhány év elteltével ilyen emberekkel nem fogsz leállni, addigra lesz már annyi tapasztalatod.
2017. jan. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
26%

"...nem is féltem ha találkozik ezzel a "haverjával" vagy ő is ott van vele, felőlem találkozhatnak, bízok benne. "


Rosszul teszed. Pár hete ismered a csajt, van egy legjobb barátja, akivel rendszeresen dugott is, és még próbálja beebrudálni a ti kapcsolatotokba is. Tévedsz akkor, amikor azt állítod, hogy "érted van oda". Ha választás elé állítanád, majdnem biztos, hogy a másik csókával "barátkozna" inkább , mint veled kapcsolatozna.

És közel sem vagyok abban biztos, hogy nem dugnak továbbra is. Azoknak az embereknek, akik a szexet ilyen lazán veszik, biztos lehet benne, hogy több tíz iylen jellegű ügye volt, és nagyon könnyen belemennek egy dugásba "miért ne", illetve "na és akkó' mi van" alapon. Én már nagyon régóta minden esetben próbálom kideriteni hogy az adott csajnak hány pasija, volt, és milyen hosszú ideig.

2017. jan. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
Az utosoval ertek egyet. Ha szamitanal akkor messze elkerulne az extras baratjat. Soha nem lesz ilyen extras baratbol sima barat. Eleg lesz egy kis szomorkodas a bartno reszerol es mar indul is a vigasztalas extrakkal. Messze elkerulnem ezt a csajt.
2017. jan. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%
Srác, ha kedves a lelki békéd, mihamarabb válj meg ettől az érzelmileg 2 és 10 év közé beszorult fiúgyermeki lelkivilággal megáldott nőtől. :/
2017. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
Inkább keress mást.Nehogy egyszer előbb érj haza és meglepődj...
2017. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!