Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a frigid, sohasem szexelő nő, és neki jogos így viselkedni?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt le, mert számtalan ilyen vitánk volt már, de mivel annyira intim, hogy senkivel se tudom megosztani, lassan fogalmam sincs mivan, alig látok tisztán ezért jó lenne kívülállók véleménye.

Szóval tegnap este megvartam munka után, abban a reményben hogy este osszebujunk. Mikor hazaért, valahogy felriadt a gyerek és másfél órán át altatni kellett, azután meg meg se moccantunk, nehogy felebredjen.

Másnap már láttam rajta, hogy szexet akar, mert kora reggel puszit adott, amit amúgy nem szokott. Próbált bújni, de én hárítottam. Nem tehetek róla, egyszerűen annyira direktbe csinálta, és minden mozdulata, mondata csak arra ment ki, hogy nekem ettől elment a kedvem.

Egész nap főztem, mostam takaritottam, délben meleg ebéd az asztalon. Közli, hogy nem éhes. Kérdeztem mi baj, semmi semmi semmi. Aztán kiböki, hogy én sohasem szexelek, teljesen felidegesitem, meg jobb lenne egy tanyán lakni!

Én már igazán nem tudom mit tegyek!

Hát arról nem tehetek, hogy este nem jött össze, amikor volt kedvem. Férjem szerint akkor másnap potolhattuk volna. Na de ez így menjen? Nem baj, ha nekem reggel nincs hangulatom, a lényeg hogy pótoljuk?


2017. jan. 24. 14:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Most nekünk ezt lekéne szűrnünk egy alkalomból,hogy miért lettél "frigid"...
2017. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
67%

Én a férjednek adnék igazat...


Például, ha én lettem volna a helyedben...és nyilván, ha egy ideje már nem tudtam volna együtt lenni a férjemmel, és hiányzik és kívánom, és előző este nem jött össze, az nekem inkább imponálna és hangulatba hozna, ha reggel odabújna puszit adna és, ha tehetném én össze is bújnék vele. Boldogan kihasználnám az alkalmat...


De ez csak az én véleményem...

2017. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
2 nap történéseiből nem tudjuk megmondani, de amúgy elég gáz, hogy csak akkor ad puszit, ha szexet akar, meg az is, hogy nem tudja meghozni a kedved.
2017. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
És erre a kérdésre a választ a monitorok mögött ülő vad idegen kiéhezett férfiaktól várod?A férjeddel szoktál beszélgetni erről?Vagy talán mutasd meg neki ezt az általad kiírt kérdést,hogy magára ismer-e?
2017. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
86%
Két napból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. A testiségre való igényeteket a kapcsolat elején kellett volna felmérni. Ha nagyon eltérő az igényetek, baj lesz.
2017. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem sem lehet ennyiből messzemenő következtetéseket levonni, viszont csatlakozom ahhoz a válaszadóhoz, aki szerint ha rég nem volt már szex, akkor minden alkalmat meg kellene ragadni.

Nyilván van olyan, hogy az ember a háta közepébe nem kívánja, de amikor csak annyiról van szó, hogy "most nincs túl sok hangulatom", akkor én azért erőt szoktam venni magamon. És ha már belekezdünk, menet közben mindig megjön a kedvem.

2017. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
akkor ad csak puszit, ha szex kell?
2017. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
91%

Mindketten hisztiztek, mint a gyerekek, és senki se csinál semmit. Nem kell felelőst keresni, mindketten sárosak vagytok.

Ezt a kérdést pedig tényleg a férjeddel kell tisztázni, és nem idegenekkel egy névtelen fórumon.


Ha most 10 ember azt mondja, hogy frigid vagy, és rá kellett volna ugranod, akkor este letámadod?

Vagy ha 10 ember azt írja, hogy ez érzéketlen tuskó, és válj el, akkor beadod a válást?


Vele kell leülni megbeszélni, hogy miért utasítottad el, hogy miért nem volt kedved a szexhez, és mit kéne tennetek (kettőtöknek), hogy több alkalmatok legyen összebújni.


A gyerek sem kifogás, nekem van három is. Mégsem leptek be a pókhálók odalent. Aki akar, az szexel. Ilyen egyszerű a képlet.

2017. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%
A reggeli próbálkozásával nem tudom, mi a bajod... Odabújt, puszit adott, neked ez túl direkt... Akkor hogyan szoktatok szexet kezdeményezni? :D
2017. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 icu75 ***** válasza:
87%
Nálunk is előfordult,hogy a gyerek miatt elmaradt az esti szex,de bizony nagyon is kedvemre való volt a reggeli pótlás! Pedig amúgy én is a du-esti időszakot szeretem jobban. Nekem inkább az a furcsa hogy neked attól ment el a kedved hogy annyira direktbe csinálta. Ez pl engem az idegen férfiaktól taszít,de ha a férjem csinálja akkor meg spannol.
2017. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!