Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imaprincess kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve együtt vagyunk. Minden tökéletes és nagyon szeretem. Azonban megtaláltam a facebbok jelszavát és beléptem. Volt meglepetés....

Mindenféle lányoknak írogatott nem is akármilyen dolgokat. Találkozgatni akart velük meg dícsérte a szép mosolyukat azt írta nekik hogy beléjük fog szeretni miközben engem szeret. Volt neki előttem 2 nagy szerelme, akikkel valahogy nem jött össze sosem, de még szokta nekik írni hogy hiányoznak és beszél velük telefonon. Ezek mellett érzem hogy engem is igazán szeret mindent megtesz értem. Nemrég beszéltünk eljegyzésről is és komolynak gondolja. A nehéz helyzetekben is mellettem van

Nem értem mit csináljak??? tudassam vele hogy tudom mit művel?? vagy miért csinálja ezt??



2017. jan. 24. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd el neki.
2017. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 llorTllorT ***** válasza:
64%
lehet olyan szíriai buzulmán.ott lehet több nője az embernek.
2017. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, csak jól tetteti.
2017. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Azt írta nekik hogy beléjük fog szeretni miközben engem szeret." - azert annyira borzasztoan nem nehez teged hulyere venni.
2017. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!