Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnatok ha nőgyogyaszati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnatok ha nőgyogyaszati műtét után a párotok azt mondana hogy az anya jöjjön erted mert ugy is ott jár ahol a korház van, és akkor a párodnak nem kell eljömnie munkábol? De nem tul szoros a viszony az anyósommal.

Figyelt kérdés
Komolyabb mütetem volt fajdalmaim vannak és nem tudok ülni,meg egyebb kellemetlensegeim is vannak.Én azért a párommal nennek szívesebben mert most rá van szüksegem,azt gondolom a munka ilyenkor nem az első.Persze megertem ha sok a munkája meg tényleg sokat hajt de ez más helyzet,nem?
2017. jan. 24. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem más helyzet. Ha az anyónak nem probléma és be tud ugrani, akkor mi a probléma? Ideje szorosabbra fűzni a viszonyt anyóssal. :)
2017. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

A párod azt tudja, hoy egy fuvarra van szükséged haza, mert nemhogy járni, de ülni sem tudsz és megpróbálta praktikusan intézni. Egyéb elvárásaiddal, fordulj hozzá bizalommal.

30/f

2017. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Én felhívnám a testvéremet. Ha már másra nem számíthatok.
2017. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Elmennék az anyósommal. Nyilván, ha könnyen eltudna jönni, eljönne. szerintem rendes, hogy elküldi az édesanyját. Ilyen helyzetben mondhatná azt is, hogy kérd meg te a szüleid vagy ad pénzt és taxizz haza. Persze az embernek jól esik, ha mellette van ilyenkor a párja, de nem arról van szó, hogy nem megy ma haza hozzád. nyilván otthon majd kiengesztel, pátyolgat. Néha van, hogy az ember tényleg nem tud elszabadulni a melóból és, ha egy rokonra tud bízni azt gondolom az egy elég jó kompromisszum. Ráadásul a nőgyógyászati műtétek amúgyis kicsit megrémítik a férfi embert, lehet arra gondolod, jobb ha a részleteket egy szintén nővel beszéled meg hazafelé. Szerintem túlreagálod ezt most picit.
2017. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Örülnék és hálás lennék, hogy milyen gyakorlatias a kedvesem és hogy megoldja a hazajutásom. Csodát tenni úgyse tud a jelenlétével, nincs szükség arra, hogy esetleg problémája legyen ebből a munkahelyén, ha máshogy is megoldható.
2017. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem a párom hanem az anyosom talalta ki hogy.ők ugyi erre járnak es elvisznek,parommal meg sem beszelte neki en mondtam el.De a reakcioja nem tetszett hogy azt mondta persze menejenk csak erted legalabb akkor nekem nem kell eljönnöm melobol,de amugy nagyon maganak osztja be az ifejet csak sok a munkaja,szoval baja nem lenne ebböl max a munkai tolodnak.de alapba az volt meg beszelve hogy ő jön értem.Tehat alapba vállalta már egyszer
2017. jan. 24. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Az utolsó kommented 2x kellett elolvasnom ,hogy megértsem mi is a nyűgöd.


"Persze megertem ha sok a munkája" Ha megérted akkor nem értem,hogy mi is a kérdés/probléma ?????

2017. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rutin szívműtétem, a párom végigülte a műtétet a műtő előtt, ott volt velem, amikor csak tudott és ő is vitt haza. Ha úgy érzed, hogy ez neked most lelkileg megterhelő és vele szeretnél lenni, akkor tudasd vele, magától nem fog rájönni.
2017. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem gondolatolvasók. El kell nekik mondani, hogy "szívem, tudom, hogy sok dolgod van, de pocsékul érzem magam, és örülnék, ha te jönnél el értem". Ennyi.
2017. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cnp ***** válasza:
100%

Hat en bizony nem vennem jo neven, barmi van en kell hogy legyek a leggontosabb neki ilyen esetben (is)!

Nincs az a munka ami ilyenkor ot ott tarthatna!

2017. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!