Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen más a stílusunk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen más a stílusunk, és most ütközik a kettő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak szerintem nem tetszek külsőre.

AMikor összejöttünk, egyfolytában szajkózta, hogy a személyiségembe totál beleszeretett. Rengeteget dicsért külsőre is, de már a kezdetektől nyaggatott, hogy miért nem festem be a hajamat valami extrém színre. Utána, hogy miért nincs tetoválásom. Utána, hogy miért nem borotválom le a hajam féloldalt. Közöltem, hogy mert az nem én vagyok.

Egy ideig abba hagyta. Egy éve vagyunk együtt, minden szép és jó, erre megint elkezdte ezt csinálni.

Közölte, hogy ha tetszik ha nem, neki tetszik az extrém haj, az orrkarika, a piercing, a tetoválás, és, ha valami megtetszik neki, igenis megfogja jegyezni, hogy rajtam is jó lenne. És, hogy ezzel nem az adott lány tetszik neki, csak a stílusa. Én meg erre közöltem, hogy fogadjon el engem így, mert egyelőre NEM AKAROK semmi ilyesmit, és ha nem tetszik mehet máshoz, és nem szeretném, hogy megjegyezze ezeket nekem. Erre közölte, hogy márpedig megfogja.

Teljesen kivagyok borulva.

eddig jó nőnek tartottam magam, de kezd elmenni az önbizalmam. A külsőmben nincs semmi extrém.

A párom már annál inkább, a környezetemben senki nem érti, mi hogy passzolunk össze. Mellém egy öltönyös férfit képzelnek, mellé meg egy agyonvarrt lányt.

Nekem ő nagyon tetszik mind külsőre mind belsőre, imádom a párom, ugyanugy gondolkodunk, de kezdi elvenni az önbizalmam. Múltkor próbáltam vele megbeszélni, és közölte, hogy ő engem így szeret, én vagyok neki a legszebb. Akkoris. Miért akar megváltoztatni?

Ráadásul egyre több lány ismerőse van a hülye facebookon, amelyek MINDEGYIKE megegyezik az ő stílusával.

De én csak azért nem fogom televarrni magam...

Annyira el vagyok keseredve.


2017. jan. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Tobb mint valoszinu, hogy semmi kozotok nincs egymashoz, csak meg ezt takarja az a bizonyos rozsaszinkod.
2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább a fordítottja gyakori, mikor a nő közli, hogy ő "csakazértis" elrondítja magát (rövid öregasszony hajjal, tetkóparádéval, kistányér méretű fültágítókkal stb.) és ha a férfinek nem tetszik akkor takarodhat, mert "az ő teste"...


De ahogy azt nem tartom helyesnek, úgy ezt sem mikor a férfi erőltetne dolgokat.


Sajnos rátok hamarosan az elhidegülés ideje vár :(

2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituban (nem különbözött a stílusunk, de sok volt a megjegyzés, változtatási szándék). Nem emiatt mentünk szét, de annyival jobb olyasvalakivel lenni aki nem csinálja ezt...
2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmondtad már neki, hogy téged ezzel megbánt, és rombolja az önbizalmadat, azzal együtt a kapcsolatotokat is? Ha igen, szerintem tedd meg még egyszer, utoljára, és kérdd meg, hogy a megjegyzéseit tartsa meg magának a béke érdekében.

Én ugyan extrém stílusú vagyok ilyen téren (van jópár tetkóm, 1-2 piercingem, és most félig barna, félig türkiz a hajam), de ennek ellenére sem gondolom azt, hogy bárkire rá kéne erőltetni ezt. Sőt, kifejezetten káros, hiszen a te tested, te hajad, neked kell jól érrzned magad benne, neked kell döntened róla. Ne hagyd, hogy ráderőltesse, és hidd el, minden ilyesmi nélkül is lehetsz csodaszép. Esetleg kompromisszumként a hajra azt teheted meg, ha szeretnéd, hogy veszel valami extrém parókát. Ebayen vannak egész jók, és akkor párod néha megkaphatja ezt a részét, és neked sem kell megváltoznod. Tetováltatni, meg piercinget szuratni semmi képp se akarj az ő kedvéért, mert, ha a piercing nem is (mivel ki lehet venni), de a tetoválások örökre szólnak. Semmi értelme, hogy kényszerből ilyesmire vállalkozz.

Szóval: próbáld meg még egyszer nyomatékosan megbeszélni ezt pároddal, esetleg a parókát felvetni. De ha ez nem megy, akkor lehet jobb, ha szakítasz, mielőtt teljesen lerombolja az önbizalmadat.

2017. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

Utolsó válaszoló, neked a részletességet köszönöm.

Már mondtam neki, de akkor teszek egy utolsó próbát. Őszintén, én nagyon irigyeltem világéletemben az ilyen embereket, sőt, szépnek is láttam, de magamon nem akartam.

Közöltem a párommal is, hogy tetoválást csak akkor fogok csináltatni, ha lesz valami jelentése számomra, nem divatból. "Miért ne?" alapon nem. Ezt se fogadja el.

A paróka jó ötlet, köszönöm, eszembe se jutott. :)

Remélem, sikerül és észhez tér, de ha nem, akkor lehet tényleg nem illettünk össze sajnos.

2017. jan. 24. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor kell elgondolkodni, hogy milyen jövőtök van közösen...

Feltételezem, hogy már megismerkedéskor is megvolt ez az elképzelése, hogy neked milyennek KELL lenni, csak akkor még nem nagyon mondogatta. Ergo, úgy ment bele a kapcsolatba, hogy tudta, hogy meg akar változtatni. Ez - szerintem - alsó hangon is aljas húzás.

Nem tudni, hogy mennyire komoly ez nála. El is hagyna egy idő után, vagy csak az "ő stílusú" lányokra csorgatja a nyálát?

Írtad, hogy emiatt nem váltasz stílust. Ez tök jó, és az önbizalmad se csökkenjen amiatt, mert egy ilyen embernek nem jön be a külsőd.

Szóval hogy - szerintem - mit tegyél: ülj le vele, és beszéljetek komolyan. Mondd el neki, hogy egyrészt neked rosszul esik, hogy meg akar változtatni, másrészt azt is, hogy nem fogsz miatta stílust váltani, legyen akármi a következménye (már persze ha tényleg így gondolod).

P.S.: punk rocker az ifjú lovag?

2017. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nos, számtalanszor leültem, de mondom, mindig azt a választ kaptam, hogy nem akar megváltoztatni, de ezentúl is mondogatni fogja, hogy neki mi tetszik.

Hát, nem pont punk-rocker, hallgat punk zenéket, de sosem sorolta magát ezek közé. KÜlsőre sem olyan. A stílusáról neki se lehetne megmondani. Extrémebb, de egyáltalán nem zenei irányban.

Nem fogok megtörni a nyomása alatt, de remélem sikerül leállítanom.

2017. jan. 24. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondja, nem akar megváltoztatni, közben pdig de. Az rendben van ha egyszer, vagy néha megjegyzi, hogy neki ez vagy az tetszik, de ne állandóan. Ez nagyon gáz, mintha nem lennél jó neki úgy ahogy vagy. Én egy ilyen pasit nem próbálnék győzködni, se leállítani. Egyszerűen ott hagynám. Én adok a párom véleményére, ha fodrászhoz megyek vagy ruhát veszek, de se tetoválást, se piercinget nem csináltatnék csak azért mert neki az tetszik, és a hajam se nyíratnám fel. Ha a páromnak nincs bajusza, de én szeretem a bajszos pasikat akkor max egyszer megemlítem neki, hogy meghagyhatná, de ha nem akarja nem fogom minden nap ezzel cseszegetni hogy légyszi ne borotváld le. Ha ennyire felszínes lennék akkor keresnék egy bajszos pasit a páromat meg békén hagynám.
2017. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!