Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen ekkora korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok (Nő) ő 39 (Férfi),nem akartunk egymásba szeretni,még szúrtuk is egymást hogy én beléd soha,s mégis megtörtént,de félek hogy én mint nő hiába is probálkozok,nem tudom megadni azt amire neki szüksége lenne,pedig szeretem őt nagyon s azt akarom hogy boldog legyen.

2017. jan. 24. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire lenne szüksége szerinted?
2017. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én még tanulok,igy nem tudok gyereket szülni például,s nem is akarok,nem akarom azt se hogy eltartson mert nincs még munkám/jó fizetésem mert most végeztem el az egyetemet,ilyenekre gondolok.
2017. jan. 24. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed, és nem akarod, hogy eltartson, akkor valóban esélytelen.
2017. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát, én annó egy hasonló kapcsolatban voltam 20 évesen egy akkor 37 éves férfival, és a végére (félévig bírtam mellette) arra kellet rájönnöm, hogy nem véletlen mondják, hogy aki 37 évesen ott tart, hogy 20-21 éves lányokkal kezd, azzal valami baj van. Csak sajnos nagyon ritka, hogy az adott 20 éves lány erre rájön időben.
2017. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Miért 37 évesen én szívesen kezdenék 20 évessel, persze csak szexre de na.. :D
2017. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
És ő szúrt már téged? :)
2017. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha már azt szeretné hogy öszekölfözzünk meg ilyenek akkor komolyak a szándékai nem?
2017. jan. 24. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Még az is lehet.
2017. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Én csak laza kapcsolatot tudnék elképzelni egy ilyen fiatal lánnyal. Azért ekkora korkülönbséggel már javában előjönnek a generációs problémák. Eltérő érdeklődés, gondolkodás,stb. Meg aztán anyámnak is mint mondanék, hogy mit akarok egy hozzám képest szinte még "gyerektől". Amúgy ha tényleg igazán szereted, akkor maradj vele akkor is, ha mégsem annyira komolyak a szándékai. 38/F
2017. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

25 vagyok,párom 37..2 éve vagyunk együtt, és minden tökéletes.:)

Nem olyan nagy a korkülönbség mint nálatok, de ha szeretitek egymást, megér egy próbát.

Ö akar gyereket?

2017. jan. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!