Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitsen valaki honnan tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacika0811 kérdése:

Segitsen valaki honnan tudom hogy már nem érdemes küzdeni egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak te küzdesz érte, de a másik fél nem.
2017. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Ha csak te kuzdesz,akkor valoszinu,h mar nincs ertelme.Viszont egy beszelgetes nem artana.Lehet javitana a helyzeten.
2017. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így látom. Ha a másik félben már minimális hajlandóság sincs, akkor fölösleges.
2017. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt érzed hogy csak te akarsz érte tenni, de a másik fél semmit nem tesz azért, akkor már halott ügy a kapcsolat.

Én 3 hónapomat pocsékoltam el azzal hogy megmentsem a kapcsolatomat a barátnőmmel, de ő nem volt hajlandó tenni érte. Aztán amikor belefáradtam ebbe és közöltem hogy akkor legyen vége, na akkor már másképp állt hozzá, adtam neki még pluszba 1 hónapot hogy akkor ő is tegyen valamit érte, 1 hétig volt nála a nagy lelkesedés, utána megint fokozatosan romlott, rá 1 hónappal később amikor én kitaláltam egy jó programot és ő lefújta, meg jött a kifogásaival akkor untam meg végleg.

2017. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A kulcsszó: kölcsönösség. Az hogy ez a kérdés felmerült Benned, már magában beszédes... Tudod te a választ.
2017. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!