Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha néha nincs kedvem találkozni a párommal?

Figyelt kérdés

Nem volt előtte ilyen hosszú és komoly kapcsolatom, ezért nem tudom, mi normális és mi nem hosszabb idő elmúltával.

Az a helyzet, hogy a páromnak sokkal kisebb a szeretetigénye, mint nekem és ezért neki fel sem tűnik, de sokkal kevesebb szeretetet ad, mint amire én vágynék.

Beszéltem már vele erről őszintén és látom rajta néha, hogy igyekszik, de nekem ez nem elég sajnos :( hiányzik a szeretet...

Emiatt mostanában úgy érzem, hogy nem kívánom annyira a társaságát, nem akarok vele néha annyira találkozni, mint a kapcsolat elején.

Nagyon szeretem őt, de valami kiüresedettséget érzek magamban.

Annyiszor beszéltem már neki erről és látom, hogy igyekszik, de azt is, hogy nem ért meg és sokszor ingerült, mert ő ebben az egészben csak felesleges problémázást lát.

Emiatt már nem is nagyon merem tőle megkérdezni, hogy szeret-e még, vagy ő mit érez :(

Nem tudom, mit tegyek...nem akarok mást, el sem tudom képzelni, hogy más érdekeljen.

Most, hogy ezeket leírtam, látom, hogy nem normális ez az érzés, szeretném megjavítani a kapcsolatunkat, de nem tudom, mit tehetnék.


2017. jan. 25. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként rajta pont az ellenkezőjét látom, amikor nem beszélünk ilyen dolgokról: elégedett és teljesen rendben van szerinte minden, ha én nem "problémázok megint ezen"
2017. jan. 25. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem illetek össze. Ilyen egszerű. Kár erőltetni, mert hiába igyekeztek mindketten, igazából egyikötöknek sem lesz jó.
2017. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen az én kapcsolatom. Én nagyon szeretet igényes lány vagyok míg a párom kevésbé.

Egy idő után hozzászoktam, elmúltak a félelmeim és már nyugodt vagyok.

Igaz szenvedtem egy olyan 7-8 hónapig, de mostmár boldog vagyok. Sok múlik szerintem azon, hogy mióta vagytok együtt.

2017. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!