Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogytam, de így nem tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam, de így nem tetszek külsőre igazán a baráomnak. Most mi van?

Figyelt kérdés

90 kiló körüli testsúlyról lefogytam egy 60 körülire. Sokkal jobban érzem magam így, megnőtt az önbizalmam is... de a barátom ducin szeretett meg, mindig is a "nagyobb" nők voltak az esetei. Nem érezteti velem, mert szeret, de őszintén elbeszélgettünk, és bevallotta, hogy így külsőre már nem igazán izgatom, de szeret, adjak neki egy kis időt, hogy szokja a helyzetet..


Az a baj, hogy nem tudom mi lesz így, mert nem akarok visszahízni (ő sem akarná, hogy csak az ő kedvéért ilyet tegyek) de abszolút megértem azt az álláspontot, hogy pl valaki nem jönne össze kövér/sovány emberrel, mert mindenkinek megvannak a preferenciái, és ő kövéren szeretett meg..


22/l


szerintetek mi lesz így? volt már valakivel hasonló?


2017. jan. 25. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
elírtam a kérdést, természetesen *barátomnak
2017. jan. 25. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Vagy megszokik, vagy megszökik, de inkább az utóbbi, ha a hájpacnik jönnek be neki.
2017. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd idő választ ad a kérdésedre. 90 kilós voltál, mikor beléd szeretett, most 60 kiló vagy.. nem kis különbség. Idő kell neki, hogy megszokja, aztán majd kiderül, hogy sikerül e vagy sem.
2017. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne ijedj be. Találj ki új dolgokat, hogy felizgasd :D Bátran.
2017. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt, ha ő ezt szeretné, azért ez nem kis változás, és azt írod hogy szeret, és nem éreztet veled semmi rosszat. A fontos szerintem az, hogy te elégedett legyél magaddal, egyrészt a saját érdekedben, másrészt mert önbizalomhiányos emberrel sokkal rosszabb együtt lenni, mint olyannal, akinek van valami külső ""hibája"".

Mennyi idő alatt fogytál amúgy le, hogy most kell megszoknia, mikor már 30 kg lement? Gondolom nem egy éjszaka alatt, hogy ennyire sokkolja, nekem ez fura. (Mellesleg, hogy csináltad? :D )

2017. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt a te egészséged a legfontosabb, közhely mégis igaz. S sokkal inkább megnyílnak majd a lehetőségek, mert ugyan a külső csak egy oldal, de több bókot kapsz, s ha ő elhidegül lehetséges, hogy egy véletlenszerű szituációban egy sokkal elfogadóbb, a mostani énedet kedvelő pasival/férfival találkozol.
2017. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egészséged a lényeg, ezt tartsd szem előtt!
2017. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyfelesleget nem 2 nap alatt ad le az ember, úgyhogy azért volt ideje szokni.

Mióta vagytok együtt?

2017. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!