Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl keveset vagyunk együtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl keveset vagyunk együtt? Vagy nekem nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

Hetente 2x szoktunk együtt aludni, azon kívül egyszer találkozunk ottalvás nélkül. (nem mindig így van, csak általában) Ezen kívül minden nap írunk egymásnak 1-2 mondatot, de nem többet. 4 hónapja vagyunk együtt. Szex is már 5. napja nem volt, mert fáradtsága hivatkozik. Ez csak szerintem kevés? Vagy túl ragaszkodó vagyok?

22/L 29/F



2017. jan. 26. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltérőek az igények. Nekem bőven elég lenne ennyi a jelenlegi párommal, ő többet szeretne. Szerintem a 7 napból 4 külön az éppen elég arra, hogy az ember elmenjen edzeni, barátokkal találkozzon, családdal, kicsit magával is legyen, néha túlóra...SZóval lehet nem nélküled akarja tölteni, csak szüksége van erre az időre más okból 25/N
2017. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem baj, ha másokkal van, sőt! De leginkább játszik a gépen vagy sorozatokat néz.
2017. jan. 26. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég. Vannak olyan srácok, akik olyannyira óvatosan bánnak a lányokkal, hogy képesek hónapok elteltével találkozni (a szexről nem beszélve) az életük szerelmével, miközben a lány már alig várja. Lehet, hogy a barátnődnek megjöttek a napjai vagy nincs kedve hozzá. Többet kellene kommunikálnotok, mert innen nem tudhatod meg mit érez a barátnőd. Négy hónap után örülhetnél annak a heti két éjszakának is. Sokan irigyelhetnek téged.
2017. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökéletesen elég lenne. Tőlem a fiúk szoktak ennél többet akarni.

L22

2017. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne :) egyszer előfordulhat az ilyen fordítva is.
2017. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!