Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktál a párodnak könyvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál a párodnak könyvet ajánlani? (: Nem volt még vita belőle? Mennyire zavar, ha nem feltétlenül egyezik az izlésetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 12:59
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Az én uram utál olvasni, de még ha szeretne se hiszem, hogy pont abból lenne konfliktusunk, hogy mit olvasunk szívesen :D A hobbijaink se egyeznek egyáltalán.
2017. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoktam ajánlani, még nem volt belőle vita. Az ízlésünk elég sok ponton egyezik, szóval ez nem zavar, az zavar, hogy az ajánlásaimat sorra figyelmen kívül hagyja és nem olvas semmit- úgy általában sem, pedig azért vannak könyveink. Egyet elkezdett, de annak ellenére sem fejezte be, hogy egyébként tetszett neki (és tök rövid is volt, ne már).


Vita meg eddig csak abból volt, hogy kritizálta nekem a Gyűrűk Ura filmeket (azt állítja, nem szereti, de szerintem téved), majd amikor mondom, hogy de a könyvekben azért van még némi plusz, ami talán segítene megérteni bizonyos pontokat, akkor csak húzza az orrát, és csakazértse olvassa el. Oké, hogy nincs ideje, de hát ez már lassan klasszikus.

2017. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Szoktam. Nem egyezik. Nem volt vita, hülyeség ilyenen összekapni.
2017. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Bármilyen téren (könyv, film, zene, étel, akármi) nem zavar, ha nem egyezik feltétlenül az ízlésünk. Az zavar, ha a másik a saját ízlését tekinti etalonnak és kritizálja másokét.
2017. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Előfordult már, néha bejött, néha nem - de vita nem lett belőle, miért is?

Ha annyira eltérne az ízlésünk, hogy se közös könyv se zene, se öltözködés, se semmi, akkor meg nem is kerültünk volna össze.

2017. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Utál olvasni, úgyhogy mindig szoktam ajánlani neki vaskos könyveket 😃
2017. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi mindketten szeretünk olvasni, van pár író, akinek a műveit mindketten szeretjük. A kedvencem az ő kedvence is, bár az újabb regényit ő nem szereti, csak a régebbieket. Nekem az újak is tetszenek.

Nem szokott belőle gond lenni, ha nem tetszik neki, elfogadom a véleményét, nem szoktam semmit erőltetni, és nem zavar. Legutóbb 3 könyvet olvasott el 2 nap alatt, mindegyiket én vettem, persze bármit elolvashat, közösek, de konkrétan én vagyok az aki gyűjti a könyveket, és olvasom is őket folyamatosan. A nappali tele van, több száz kötet van már itthon a polcokon, és a gépen is. Nem tervezem abbahagyni a beszerzéseket:) Imádok olvasni. A férjem mostanában inkább mangákat olvas, de könyveket is szokott, csak picit ritkábban mint én.

Én, ha befejezek egy könyvet, legkésőbb másnap elkezdek egy másikat, és ez így megy egész évben. Én erre költök szívesen, és elég sokat. A könyvmolyok már csak ilyenek.

2017. jan. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a feleségem soha nem olvasott, én imádtam olvasni, ő nem kritizált ezért, néha ajánlottam neki könyvet, de nem lett belőle semmi, mégsem történt probléma belőle
2017. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oda-vissza megy... bár nálam ez nem feltétlenül ajánlás, hanem már akkor feltámad benne az érdeklődés, ha én nagyon ajnározok egy könyvet olvasás után, ill. akkor is, ha órákig be nem áll a szám, mekkora szar volt :D. Ő inkább ajánl nekem, mert ő nem ilyen szélsőségesen lelkes atb., mint én, tehát rajta még a kedvencein sem feltétlen látom, hogy "ez mennyire jó volt". Vannak dolgok, amikben nem egyezik teljesen az ízlésünk (én inkább modernebbeket olvasok, ő inkább elég régieket - ilyen 18.sz, 19.sz-it is, ő inkább olyat szeret, ami cselekményes, történelmi, nekem sokrétűbb az ízlésem, és inkább érzelmesebb / lelkisebb / pszichológiaiabb dolgokat olvasok), de nagy kilengések nincsenek (tehát egyikünk sem olyat imád, amitől a másik sugárban hányna). Filmekkel hasonló a helyzet. Ő jobban szereti a régebbieket, én az újabbakat, ő inkább akciófilmeket, vígjátékokat, cselekményes filmeket néz, én leginkább a drámákat szeretem.
2017. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!