Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsem el, hogy ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el, hogy ezek a már hosszú komoly kapcsolat jelei vagy azé, hogy nem szeret már? Help

Figyelt kérdés

Nem volt még hosszú kapcsolatom, ezért is nem tudom eldönteni hogy a mienk most alakult át ezzé és ez igy normális vagy teljesen megunt és nem szeret már úgy? Ebben kérem a segitségetek, mert tisztán akarok látni de nem tudok.

Két és fél éve vagyunk együtt, pár hónapja vettem észre ezeket a 'jeleket' amiket nem tudok hova tenni.

Szóval minden nagyon tökéletes volt, imádjuk/tuk egymást, mindenhova vitt magával, mondta a terveit velem, ragaszkodott hozzá, hogy együtt legyünk. Aztán most, hogy már 'felfejlődött' a kapcsolat - tehát már teljesen egy pár vagyunk, egymás családjába,baráti körébe illeszkedtünk, és egyértelmü hogy ha itthon vagyok(jövök egyetemről) együtt vagyunk/alszunk - olyan mintha leállt volna az egész udvarlás és megszokás lenne.

Elkezdtem azon gondolkodni, hogy vajon még mindig annyira élvezi a társoságom, és nem csupán megszokásból megyünk együtt 1-1 helyre? Néha egyes számban beszél, ha kérdik és együtt csinálunk valamit akkor úgy válaszol, hogy ő csinálja/ő megy még ha együtt is. Rákérdeztem, aztmondja azért mert hát egyértelmü hogy ott vagyok minek emlitsen.

Szinte minden programunkban már jelen vannak a haverok. Ha ünnepelünk, ha csak kimegyünk inni valamit, ritkább lett az, hogy elvigyen valahova. Régebb csak úgy elvitt egy kis kirándulásra(tudja h szeretek) meglepetésként, ma már csak akkor ha közösen megbeszéljük, mintha nem is akarná. Régebb sokat beszélt a terveiről velem, hogy én vagyok az élete és örül nekem, ma már nem mondja- lehet azért mert egyszer elmondta és akkor azt tudnom kell magamtól,hogy azóta is úgy van?Hiányzik hogy érezzem mennyire fontos vagyok. Ha beszélek erről, olyankor mondja csak hogy de hát gondolhatom hogy úgy van. Na és igen, a tehnika nagyon átvette az uralmat, pl ha itt van nálam, valamit kell csinálnom akkor fogja magát és képes órákig ülni a telefonjával és nézni videókat meg minden sz+-rt ahelyett,hogy közben beszélgetnénk vagy segitene, mindig külön mindenre meg kell kérnem. Vagy nem is várhatom el, hogy mindig az az elején levő pezsgés és boldogság jelen legyen?

Hirtelen ennyi jut eszembe, mit gondoltok ezekről? Szimplán most váltott át a kapcsolatunk a fokozatokról a 'hosszú' szintre vagy valami tényleg nem okés? 21L


2017. jan. 28. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Eloszor nalunk is igy kezdodott,aztan mar lapston /szakitottunk es keresem az uj budapesti vekony fiu parom.
2017. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez kb két év után kezdődött el. Amikor kezdtem magam rosszul érezni emiatt, akkor mondtam, hogy ácsi, ezt meg kell beszélni, mert így el fogunk egymástól hidegülni. Azóta odafigyelünk, hogy belecsenpésszük a kapcsolatunkba azokat az apróságokat, gesztusokat, amiktől annyira jó volt az elején.

Szerintem, ha ez előjön, akkor muszáj megbeszélni őszintén, hogy mik azok a dolgok, amik hiányoznak és tudatosan tenni azért, hogy ezek megmaradjanak. Ez a hosszútávon fenntartható romantika alapja :) nem szabad, hogy megszokás legyen már csak az együttlét.

22 L

2017. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok: még egy fontos dolog: az én párom is értetlenkedett, hogy "de hát tudod, hogy szeretlek, tudod, hogy büszke vagyok rád..". Meg kell értetni velük, hogy nem vagyunk gondolatolvasók, hogy tudjuk, hogy észrevette az új ruhánkat, hogy megállapította magában, hogy csinosak vagyunk. Ha nem mondják ki, nem fogjuk tudni.
2017. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy: "Szimplán most váltott át a kapcsolatunk a fokozatokról a 'hosszú' szintre vagy valami tényleg nem okés?"

Akkor "nem okés", ha valamelyik fél nem érzi jól magát. Nem kell ebbe belenyugodni. Mondd el neki, hogy mi zavar. Ha nem változik semmi, kicsit távolodj el tőle, ne érj rá mindig, hadd tudj neki egy kicsit hiányozni, aztán kiderül, mennyire vagy fontos.

2017. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!