Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy visszakapjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány az életembe akit mindennél jobban szeretnék visszakapni. Úgy vettem észre hogy nagyon szüksége van arra hogy egy férfi legyen mellette és érezze azt hogy erős vagyok. Viszont az elmúlt időszakban ami miatt a szakítás is bekövetkezett (rövid időszakra külföldön vagyok munka miatt) megingott a "férfiasságom" és nem tudtam megmaradni a határozottságnál. Gyerekesen viselkedtem és lejárattam magam. Hisztiztem folyamatosan. Amit megunt. Konkrétan könyörögtem neki hogy várja meg ameddig hazaérek. És mint tudjuk ez nem tesz jót egy férfi becsületének. Viszont mostanra egyenesbe jöttem. Átvészeltem a nehéz időszakot. De ő nem áll szóba velem és elmondása szerint tovább lépett rajtam. Hogyan tudnám elérni azt hogy újra fellángoljon a dolog és újra férfi legyek a szemében?
2017. jan. 28. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"Konkrétan könyörögtem neki hogy várja meg ameddig hazaérek...ő nem áll szóba velem és elmondása szerint tovább lépett rajtam"


Szerintem ne csinálj semmit. Amíg külföldön vagy, nem lenne értelme, a bizalom nem állítódna magától fel benned, hiába hiszed most az. Ráadásul emiatt eleve nem kell "könyörögni", hogy a máik tartson ki melletted, míg kint vagy, mármint ez régen rossz, hogy hogy az exed "emiatt" szakított. HA igazán szeretett volna, megérti, hogy ez egy nehéz időszak, mindkettőtöknek, és túlvészelitek együtt. De nem szakít az aggodalmaskodásod miatt.


Maximum akkor lépj szerintem bármit is, ha majd visszajöttél, és még mindig úgy gondolod, hogy kell ez a kapcsolat neked..

2017. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!