Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kijelentette hogy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kijelentette hogy mar nem szerelmes belem, de viszont szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 eve vagyunk egyutt, en nagyon szeretem ot es szerelmes vagyok bele. Nagyon sok kozos emlekunk van amik szepek es jok voltak, en ezt nem akarom csak ugy veszni hagyni. Azt mondta, hogy szeret engem, de nem szerelmes mar belem. Megemlitette, hogy o most kevesebb idot szeretne velem tolteni, mert tul sokat logok a nyakan(1 heten 1x vagy 2x talalkozunk), es o jobban akar koncentralni az iskolara es a munkara, azt allitja, hogy miattam nem tud haladni. Mikor ezt mondta, en elbogtem magam es o is sirt..nem tudom mit tegyek, hagyjam menni? De en nagyon szeretem, es abba belepusztulnek. Ez nagyon faj nekem:( azt mondta holnap talalkozunk, es atbeszeljuk ezt az egeszet. Felek! Segitsetek!

2017. jan. 28. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 év után nincs már semmi szerelem és heti 1 találkozó is sok neki.. Ez szerintem mindent elmond.
2017. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is sírva mondtam el a barátomnak, hogy már nem vagyok szerelmes két év után, mert sosem volt előtte komoly kapcsolatom, borzasztóan szeretem őt és megrémültem attól, hogy a szerelmet már nem érzem. Ő megnyugtatitt, hogy ez normális, hiszen az előbb-utóbb elmúlik.

A különbség annyi, hogy én ettől még vágyom a párom társaságára és minél több időt szeretnék vele tölteni, mert imádom és szeretve érzem magam.

Szóval azzal nincs gond, ha a szerelem elmúlik, viszont az fura, hogy ilyen kevés találkozót is sokall és le akar építeni

2017. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és távozz emelt fővel. Becsülendő a srácban, hogy legalább elmondta. Bár nem is értem, hogy lehet ezt kapcsolatnak nevezni, heti 1 vagy 2 találkát. Ezen nincs mit átbeszélni szerintem. Ennyi volt. Gondolom ezt megnyugtatásnak szánta, hogy azért szeret, de szerinted heti egy találkán mit lehet még csökkenteni? Kb. hogy nem találkoztok. És ezt máshogy nem is lehet, különben sosem teszed túl magad rajta. Tudom, hogy nagyon rossz, de ennek így semmi értelme. Lépj tovább. Biztos, hogy találsz valakit aki szeret és szerelmes beléd.
2017. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
2# ne haragudj de szerintem az sem normális, hogy nálad két év után elmúlt a szerelem. Kb. élhetnél a tesóddal is ennyiből. Kívánom, hogy ne így legyen de ilyenkor szokott az egyik fél szerelmes lenni és otthagyni a másikat.
2017. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3# nem magatol vallotta be, en kerdeztem ra, hogy o meg szerelmes-e belem. Erre csendbe maradt, es csak bamult ram..aztan vegul csak sikerult kihuznom belole..de ez elott 1-2 hettel is megkerdeztem, akkor meg azt mondta hogy szerelmes. Es most mikor megkerdeztem, hogy akkor miert hazudott a szemembe idaig, azt valaszolta hogy azert, mert nem akart megbantani ezzel.
2017. jan. 28. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
4.: a szerelem pár év múlva elmúlik, ezzel nem tudsz mit tenni. Onnantól, hogy a rózsaszín köd elmúlt, rajtatok múlik, hogy milyen mély szeretetet tudtok kiépíteni
2017. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
" Mikor ezt mondta, en elbogtem magam es o is sirt." Akkor nincs más mint MENEKÜLJ!!!!!!!!! (Ugy zongorál rajtad ahogy csak akar. Játékszer vagy.)
2017. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már te könyörögj egy f@ sznak!NŐ vagy! Hagyd a francba! A telefont se venném fel neki ezek után!
2017. jan. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a párod egy sudribunkó takonycsiga. Ha eddig még nem láttad ezt, majd fogod.
2017. jan. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!