Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbségi komplexusom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van a párom volt nője miatt! Már kezd tönkremenni miatta a kapcsolatunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történethez hozzá tartozik hogy van egy kislányuk, így kénytelenek találkozni, beszélni stb. A nő hagyta el a páromat 4 évvel ezelőtt. Gondolom a páromnak ez egy nagy csalódás volt mert most kezd kibukni ez a kapcsolatunkban. Három éve jöttünk össze, gyönyörű volt, szerelem, imádás, minden megvolt, azt mondta én vagyok az igazi, sokkal jobban érzi magát velem, szebb vagyok, kedvesebb, odaadóbb... Nekünk nincs gyerekünk és el sem jegyzett csak együtt élünk. Beszéltünk már házasságról, gyerekről, benne is van mindenben, de aggaszt hogy mégsem történik semmi, erőltetni nem akarom. A párom viselkedéséből úgy látom fél a volt párjától, mindenben nekem kell alkalmazkodnom, a nő bántott sokáig, elhordott (mert rájött hogy mégis jó ember a párom), de arra is mindig azt mondta ne foglalkozzak vele. A családnak is szid, arra is azt mondta. Nem áll ki mellettem, mindenre csak hogy ne foglalkozzak vele. Úgy látom nem akar vele veszekedni, a gyerek miatt, de most ekkora hatással van valakire az ha van gyereke? Attól még nem kéne mindent ráhagyni. Mindig a nő szabályozza be hogy mikor jöjjön a gyerek, mindenre pénzt kér a gyerektartáson kívül, párom szerintem már el sem mondja ezeket mert tudja hogy rosszul reagálok. Két napja hívtam őt valamiért telefonon 2x is próbáltam, nem vette fel. Harmadjára foglaltat jelzett- amikor találkoztunk megkérdeztem kivel beszélt, mert közvetlen előtte én hívtam és nekem nem vette fel. Hát a nővel. Valami csip-csup

hülyeségért hívta. Lett is balhé. Nekem nem veszi fel, de neki igen. Azt mondta nekem azért nem mert 10 percre rá hazaért és úgyis beszélünk... Vélemények?


2017. jan. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, pont az ilyen dolgok miatt kellene jobban meggondolnia mindenkinek hogy kivel jön össze, mert a komoly kapcsolatok _NEM_ múlnak el nyomtalanul. És ez egyik félnek sem jó.

Ez a véleményem.

2017. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ezért nem jövök össze gyerekes palival. Akármit csinál, akármennyire jó vagy éppen rossz apa, biztos én iszom meg a levét. A gyerek akkor is ott van, őt szereti, azzal zsarolható, és örökre a volt nőhöz köti. Nincs erre semmi szükségem.


Nem tudom, hogy mit tudnál tenni. Szerintem TE nem is tudsz ebben a helyzetben mit tenni, mert másodhegedűs vagy, ugyanis ő első körben apa, utána a te barátod.

2017. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"a nő bántott sokáig, elhordott (mert rájött hogy mégis jó ember a párom), de arra is mindig azt mondta ne foglalkozzak vele."-mondd meg a párodnak egyenesen még ma, hogy ez téged nem nyugtat meg, hogy ő azt kéri ne foglalkozz vele. Mindenképpen kérd meg, hogy találkozzanak úgy, hogy te is ott leszel, de nem kapcsolódsz be. Üljetek be egy kávéra és beszéljék meg csakis előtted azt, amit a nő lelkileg még nem tisztázott magában. Te kérd meg a nőt is arra, hogy találkozzatok hármasban. Vigyél magaddal egy jegyzetfüzetet, írd fel a nem tiszta mondatokat és indulás előtt pár percben ezt beszéljétek meg.
2017. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy van egy exe, akivel kapcsolatot kell tartania a gyerek miatt, pont annyira bosszantó csak, mint egy irritáló rokon. Anya, testvér, unokatestvér akármi.


Ha ezt a nőt nem tudja kezelni, akkor a többit sem tudja.


Feleslegesen fél, nem tehet a nő semmit, gondolom a láthatás szabályozva van, ha azon felül enged plusz alkalmakat a nő, azzal szívesseget tesz a párodnak, így tök normális, hogy ő szabja meg, mikor legyen.


Szerintem ésszerű kereteken belül sem gond, ha a férfi pluszt fizet, mondjuk különórákat, vagy extra orvosi dolgokat, esetleg nyaralást a gyereknek. Főleg akkor, ha minimálbérre van bejelentve, de amúgy 3x annyit keres.


A párod tutyimutyi, látszik, hogy kontroll alatt tartod, irányító típus vagy. Ezzel nincs semmi gond, de azok az emberek, akik behódolnak neked, egy másik erősebb jellemnek is megteszik. A párod sunnyog, mert ilyen a természete, nem a nő váltja ki belőle.

2017. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!