Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudok férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok férfiként tekinteni a páromra mert gyáva volt? 19/L

Figyelt kérdés

Olyan problémám van amiről soha nem gondoltam volna, hogy velem elő fog fordulni. Én világ életembe érzelmes lány voltam, a szexhez is érzelem kell nekem és romantika stb, nekem ezek számítanak. 14 hónapja vagyok együtt a barátommal aki amúgy jóképű szép magas izmos fiú is és megvan a magához való esze, önbizalma is van legalábbis eddig azt hittem. És még mielőtt belekezdtek, én szerelmes voltam a barátomba és szerettem is még most is szeretem de úgy megváltozott valami, amit NEM ÉN AKARTAM. Erről én nem tehetek de ezt érzem.


Tegnap egy szórakozóhelyen volt egy kis összetűzés konkrétan három társaság között (az egyikbe nyilván mi voltunk) a veszekedés tárgya két ember ellentéte volt ami tök elfajult és már így mindenki oltotta a másikat. És akkor az egyik srác beszólt nekem, hogy én is egy kis r*ngyó vagyok egy k*va és, hogy menjek oda sz*pjam le őket sorban aztán a számba g*c*znek stb... A barátom pedig csak állt, nem védett meg nem szólt vissza láttam rajta, hogy be van rezelve. Ez a srác aki ilyeneket mondott rám már régebben is nyomult de mindig elutasítottam. Én veszekedtem vele a barátom kb csak állt majdnem bebújt mögém. Aztán tovább szidott engem meg egy másik lányt is, mindenki előtt megalázóan erre az egyik srác aki a "harmadik" fél társaságából volt odament és lecsapott neki egy hatalmasat, hogy az hátraesett a tömegbe és úgy kellett felkaparni. Ez a srác fele akkora se volt mint a barátom nem is volt nagydarab és elvileg egy nagyon jó barátja annak a lánynak a pasijának (tudom bonyolult) akit szidott a srác velem együtt. Utána megfogta a barátom kabátját oda húzta magához a fejét (azt hittem bántani fogja) és megkérdezte, hogy hogy hagyhatja azt, hogy így beszeljenek a barátnőjével mindenki előtt? És mondta neki, hogy én is hallottam hogy "ő jobbat érdemel nálad". Ez azóta sem megy ki a fejemből. A mai napig nem értem, miért nem szólt közbe hiszen nem visszafogott alkat ő, többször beszólt már másoknak is de még verekedni sosem láttam. Nem az a baj, hogy fél mert mindenki fél, én is féltem. Az a baj, hogy nem kerekedett felül rajta és legalább szóban állt volna ki mellettem. Fogtam közben a kezét, remegett mint a nyárfalevél. Két méteres kézilabdás srác. Hogy lehetett ilyen? Én persze sírtam, de még csak meg sem vigasztalt csak elmentünk és kész hazafelé egy szót sem szóltunk.

A srác jár a fejemben aki megvédett "minket" és amiket mondott, ő igazi férfi volt. Sokat gondolok rá, fogalmam sincs ki lehet Ő. A barátomra meg nem tudok ugyanúgy nézni ezek után, mindig eszembe jut, hogy ott álltam "egyedül" és mindenki nézte és hallgatta ahogy szidalmaz én pedig csak nézek föl rá de nem szól semmit... Annyira bánt ez az egész... El fog ez múlni valaha? Minta magát jobban "féltette" volna mint engem...


2017. jan. 28. 16:28
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Jajj, szegény bulis ribinek nem mondta a műmájer csókája hogy ő akar a szájába g.c.zni....
2017. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Még gyerek vagy. Azokból amit írtál, még azt sem tartom kizártnak, hogy igaza volt annak a srácnak aki pofázott neked!
2017. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? Már miért lenne igaza annak aki engem mocskolt?
2017. jan. 28. 16:46
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, én elég sok buliban megfordultam a húszas éveim elején, de soha nem keveredtem olyan szituba, ahol rin**ók**a lettem volna. Meg kéne válogatni az ismeretségi körödet..:/


Amúgy azt megértem, ha fáj, hogy a párod nem véd meg, bár én olyan típus vagyok, aki simán kiáll magáért.

2017. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%

ejjj de sötét vagy drágám.


Jóképű izmos kellet oké..

De most te akartad volna hogy csoportos verekedés legyen, vagy elviszik a csákódat a korházba, vagy megver valakit és viszik a sittre pár napra meg bíróságra járjon.


Menj a megvédő után, kb egy szinten vagytok, ugy az egész kocsmai pereputty :)

2017. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Kicsi a világ!

Miért is kezdett szidni téged? Írd le azt is!

2017. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
na kíváncsi leszek a kocsmai meeting eredményére, remélem válaszol a lány, hozom is a popcornt :D
2017. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy indiszkrét, de romák vagytok?
2017. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Azt ha csak két ember kezdett veszekedni, ti mi a f..mnak mentetek még oda pluszban balhézni? Ez aztán nagy szórakozás, jól leisszátok magatokat, aztán csináljátok a balhékat. Gondolom bele is szerettél abba a kemény gyerekbe, aki ütött. Vicc.
2017. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
52%
A verekedés talán jobb?
2017. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!