Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajnak, aki tetszik srác haverja vannak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel ismerkedem. Nem találkoztunk még, de már most zavar egy dolog. Van egy srác haverja. Ez nem gond, de face re olyan képet teaz fel, ahol arcon puszilja. Nem vagyok féltékeny típus, de zavar. Különösen mert nem hiszek fiú lány barátságban. Járnánk és ott puazilgatja, vagy hazamegy és kiveri a barátnőmre. Titeket zavarna ha egy kiszemelt lányhoz a barátok túl közel lennének?
2017. jan. 28. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Te hülye vagy és még magyarul sem tudsz...
2017. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megbízol a barátnődben, akkor szerintem felesleges ezért aggódnod. Úgysem tudod tudod megakadályozni, hogy férfiakkal találkozzon, vagy hogy kiverjék rá otthon, legfeljebb a facebook képére fogják. Az ilyen csak bizalmatlankodáshoz vezet általában.
2017. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem az zavar hogy ferfiakkal talalkozik. Hanem mondjuk jarnank es egy masik pasi lenne a baratja, nem en.

Vagy mondjuk a lanyok csajokkal dumaljak meg a parkapcsolati dolgokat, itt pasi a legjobb barajta, igy pasival.

2017. jan. 28. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Van srachaverom (lany nincs) de nem dumalok meg senkivel komoly parkapcsolati temakat. Olyan nincsen akivel puszilkodos szelfiket posztolnank barhova, de ha lett volna, errol hajlando lettem volna lemondani a parom kedveert, viszont arra nem lennek hajlando, hogy ne baratkozzak valakivel csak mert srac, szoval ha ilyesmire akarod kerni a lanyt, inkabb hagyd beken!
2017. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor én összejöttem a barátommal, akkor tudtam hogy van sok lány barátja, és lány volt a legjobb barátja is, engem akkor ez egyáltalán nem zavart. Most se zavar ha hogy beszélget lányokkal az egyetemen, ha meghallok egy lánynevet a szájából akkor nem mászok a falra, de a legjobb barátja miatt nagyon sokat veszekedtünk, de az se amiatt volt hogy az illető lány, hanem a személyisége miatt. Amíg semmi nem biztos addig téged se zavarjon, ha meg közelebb kerültök egymáshoz akkor meg már nem gáz ha kérdezősködsz a barátságukról, és akkor még mindig eltudod dönteni hogy továbbra is akarsz-e valamit a lánytól.
2017. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó most ha másik nemmel beszélget az tök más kategória, mintha a legjobb barátja/barátjai lennének. A csaj aki tetszett nekem pl csak pasikkal haverkodik szinte és face en megy a szercsi, meg lávcsi meg egymás fotózása, ami azért szerintem rossz.
2017. jan. 29. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!