Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatnál normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatnál normális, hogy minden találkozó után visszaesik a lelkesedés?

Figyelt kérdés
Október óta távkapcsolatban vagyok egy férfival, társkeresőn ismerkedtünk meg. Nagyon jól érezzük magunkat együtt, ha a hétvégét együtt töltjük, nagyon egymásra hangolódunk és bármit is csinálunk, jól érezzük magunkat. Olyankor búcsúzás után egy-két napig nagyon intenzív a kommunikáció köztünk, aztán a következő találkozóig egyre ritkább. Mintha fokozatosan távolodnánk egymástól. Aztán a következő együtt töltött hétvége ismét csodás. Nem tudom ezt hova tenni, néha mintha már kihűlt volna a dolog, aztán mégsem...

2017. jan. 29. 19:37
 1/4 A legrosszabb ***** válasza:
60%
Igen, normális. Nem embereknek találták ki a távkapcsolatot, én sem támogatom sem azt, sem a netes ismerkedést.
2017. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A táv kapcsolat szar. De amit leírsz az igenis távolodás. Én is éltem táv kapcsolatban, de mi folyton kerestük egymást. Tudtuk ki mikor ér rá, ahogy lehetőségünk volt rá jeleztünk a másiknak. Ennek a dolognak akkor van értelme, akkor érdemes kitartani a másik mellett ha látod értelmét. Ha tudod hogy nem sokára közelebb lesztek egymáshoz,vagy együtt akartok élni. Ha csak lóg a levegőbe értelmetlen...
2017. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális.


Az a nem normális hogy a mai technika lehetővé teszi azt is hogy minden lélegzetvételünkről be tudunk számolni a másiknak. És ez a ti problémátoknak is az oka.


Ne vedd sértésnek de ezzel nagyon egyetértek:

Albert Einstein “Félek attól a naptól amikor a technológia fontosabb lesz,mint a személyes kapcsolattartás.A világon lesz egy generációnyi idióta.”

2017. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Másfél éve vagyok távkapcsolatban ő teljesen nyugaton én teljesen keleten él/élek. Nagyon nehéz a távkapcsolat. Most mi pont abban az időben vagyunk hogy valószínűleg végleg vége annak amiért az életemet adtam volna. És szerintem a találkozók után azért esik vissza a lelkesedésed mert tudod hogy nincs ott melletted mint akkor, de ha van erőd akkor kitartasz :) Kívánom hogy neked jobban sikerüljön, mint nekünk :)
2017. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!