Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális? Én rontom el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális? Én rontom el?

Figyelt kérdés

Volt párommal lassam 1 eve valtunk el eléggé csúnya modon. Sok veszekedés.. Van egy közös fiunk. Azota neki s nekem is uj kapcsolata van. Azonban az uj parommal valahogy nem érzem jol magam. Vannak boldog pillanataink de az esetek magyrészében örlődök. Nagyon fiatal 20 éves s sokszor gyerekesen viselkedik( pl lelkibeteg volt multkor egész nap mert nem adtam neki reggel puszit. Vagy akármit kérdezek mindenre az a válásza h nekem mindegy ahogyan te azeretnéd. Nem eszik ha nem ülök le vele enni. Látom rajta h valami baja van de nem akarja elmondani s azt mondja h semmi de hosszas kérdezgetés után mégis megmondja mi volt a baja.)

A szex nála annyi hogy én legyek felül s kész csak fekszik. Na ezt minden nap elviselné de én cseppet sem élvezem h állandoan vsak en vagyok felül. Elmondtam ezt is neki erre meg azt mondta h o meg felül nem akar lenni. Multkor pl azt.mondta nekem hogy ha vmit akarok alkor tegyem be magamnak a farkát mikor törökülésben ültem rajta. Àllandóan csókolozna simogatna. Nekem meg ez sok. Már mondtam neki h én nem vagyok ennyire érzelgős tipus azt mondja megérti de tart kettő napig s kész.

a volt párommal rendazeresen tartom a kapcsolatot a kisfiunk miatt s sokszor ugy vagyok h hiányzik mikor tudom h jobb nekem n3lküle. De valahogy azt érzem.hogy felesleges köröket futok a mostani párommal mert mindig találok benne hibát s a volt páromhoz hasonlitom.



2017. jan. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnel kerdezni ? Mert a kerdesednek igy nincs ertelme. Valassz olyan ferfit aki illik hozzad, de szerintem ezt nem kell leirni.
2017. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy normális ahogyam viselkedik az uj parom vagy én reagàlom tul?
2017. jan. 29. 22:56
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy kérdező, csak mert van 1 gyereked és 20 éves palid van.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, fiatal a srác, talán még nem kiforrott a viselkedése, normálisnak éppen normális a viselkedése, még nem elég határozott ennyi, lehet nem egészen erre vágysz, de...

A nagyobb probléma veled van, meg is mondom miért: Nem vagy túl az exeden, nem zártad le magadban azt a kapcsolatot és úgy jöttél össze ezzel a sráccal,ráadásul gyerek miatt még tartod is a kapcsolatot az exxel, egyértelműen amolyan kényszerből kerestél új kapcsolatot, ha már ő kicseszett veled, legalább legyen valakid alapon.

A baj, az, hogy ha nem is tudatosan, de pótlék ő neked, be is vallod, hogy hozzá hasonlítgatod, ebből meg semmi jó nem származik. Igazából ha egy lezárt, elfelejtett, megemésztett kapcsolatból léptél volna ki, talán még jól is működhetett volna ez a mostani, mert akkor nem az exed keresnéd benne, hanem tudnál örülni annak amilyen ő valójában és az p jó tulajdonságainak is. Igazából tök mindegy kivel jönnél össze, tökéletes ember nincs, 2 egyforma sem, amíg az exeden nem vagy túl addig mindenkiben keresnéd a hibát és persze meg is találnád, mindenkit hozzá hasonlítgatnál. Neked még nem kellett volna új kapcsolatot keresni, egyedül kellett volna maradnod és megemészteni az előzőt!

29F

2017. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemkell semmit mondjak,mert az előttem szólónak igaza van!
2017. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van két gyereked, én ennyit látok ebből.
2017. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!