Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről és mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha a párotok okot NEM adna az aggodalmatokra, minden rendben van köztetek, DE az önbizalomhiányod miatt félsz pár dologtól és ezt szeretnéd vele tisztázni ennek ellenére is.


Valamint, ha ti régebben szerelmesek voltatok egy régi barátotokba, de azzal annyiszor összevesztetek és Ő megbántott téged, hogy elmúltak az érzelmeid később újra kialakulhat úgy, hogy boldog párkapcsolatban élsz?



2017. jan. 30. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondold át még egyszer, hogy mit is szeretnél kérdezni, mert teljesen ellentmondásosak a mondataid.


Ha, boldog párkapcsolatban élek, mi a fenéért agyalnék én az exen? Ilyenkor az ex nekem eszembe sem jut.


Továbbá, ha boldog párkapcsolatban élek, az önbizalmam inkább megnő, mivel van egy szerető társam, aki megbecsül megért, ez már alapból növeli az önbizalmam, ha meg probléma van, azt minden félelem nélkül meg tudom vele osztani. Az őszinteség és a jó kommunikáció egy jó párkapcsolat alapja.

2017. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval a párod nem ad okot az aggodalmadra, de azért te parázol, hogy esetleg egy régi barátjába, akivel már régóta nincs semmi érzelmi kötődése, megint beleszeret?


Ha a párom nem ad okot az aggodalomra, akkor nem aggódok. Ha belőlem fakad a probléma, akkor őt nem terhelem ezzel, megoldom magamban. Elmegyek pszichológushoz, minden reggel a tükörbe mondom, mennyire értékes vagyok, kinek mi, de nem a párom stresszelem a féltékenységemmel, mert azzal csak növelném a félelmeimet.

Ha régen szerelmes voltam valakibe, de ez már elmúlt, akkor az nem alakul ki újra- nálam. Ha volt egy idő, amikor valakit szerettem, majd kiábrándultam belőle, akkor az úgy is marad, mert okkal ábrándultam ki, és fix párkapcsolat mellett nem igazán foglalkozom a volt szerelmekkel, olyan szinten meg aztán főleg nem, hogy esélye legyen ismét kialakulnia a dolognak.

2017. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha újra találkoznátok se alakulni ki azaz érzés?

Nagyon aggódom, hogy ilyesmi miatt fogom elveszíteni a páromat....

Köszönöm az eddigi kommenteket.

2017. jan. 30. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem...


Az exem már a múltam része... főleg, ha boldog párkapcsolatban élek, akkor az exem már nem tud bennem megmozgatni semmit.


Ha valakivel szakítok azt, okkal teszem.


(#1-es voltam)

2017. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az exéről van szó hanem egy régi barátról mint írtam :) de remélem vele is ugyan így van.
2017. jan. 30. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Akibol mar kiabrandultam abba nem szeretek bele ujra. Akkor jogos lehet felni ha eajtuk kivul allo okok miatt nem lett semmi pl kulfoldre koltozes es most jott vissza helleguek. Ha konkretan ebben az illetoben csalodott mar, ne aggodj.


Viszont! Ha jo a kapcsolatotok ES neki nincsenek onertekelesi problemai, akkor igen is megbeszelheted vele a gondodat. Ne tamadd le persze, ugyanugy mondd el neki ahogy itt is leirttad h rz csak a te fejedben letezik de attol meg rosszul erzed magad. De bizol benne, ezert is mondod el, mert szeretned ha tudna h mi a bajod, nehogy feleeertse ha erzi rajtad. Es orulnel ha segitene tullepni neked ezen, mert egyutt konnyebb.

2017. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!