Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg "gáz" ha ennyire jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "gáz" ha ennyire jóba vagyok a barátnőm anyjával? (21/F)

Figyelt kérdés

A múltkor beszélgettem egyik ismerősömmel aki nagyon rosszba van az anyósával. Én meséltem neki egy két dolgot és teljesen kiakadt. Hogy én mennyire túlzásba viszem ezt és, hogy nem kell ennyire az anyós s*ggét nyalni meg, hogy ez tök félreérthető.


Igazából már az első pillanattól kezdve szimpi volt nekem a barátnőm anyukája, tényleg nagyon kedves aranyos nő. Nem túl idős, vékony jó alakja van szép nő tényleg, hasonlít rá barátnőm nagyon. Például állítólag gáz, hogy egyszer azt mondtam amikor szóba jött a barátnőm, mert ő valami olyasmit mondott, hogy fél hogy megőszül meg megöregszik és 40 fölött már nem lesz semmi önbizalma stb én meg ezt később beszéltem az anyukájával és mondtam neki, hogy tiszta hülyeségeket beszél nincs semmi félnivalója később sem "ha olyan gyönyörű lesz mint te" (tegeződünk) meg szoktam mondani neki, hogy csinos tehát meg szoktam dicsérni, nem csak külsőleg hanem amúgy is mert nagyon jól főz például jobban mint nálunk otthon és ezt is szoktam mondani.

Meg volt olyan, hogy náluk töltöttem a hetet és ugye barátnőm suliba járt én meg beteg voltam, ott náluk. És akkor is volt, hogy korábban hazajött miattam a munkájából, hogy ápolgasson, sokat beszélgettünk is de nem csak akkor hanem úgy nagyjából mindig tök jól elbeszélgetünk. Nekem tényleg nagyon szimpatikus én nagyon szeretem őt, és szerintem tényleg nagyon szép nő. Sosem kezdenék vele nyilván nem kell magyaráznom ezt ugye? Én tényleg őszintén ezt gondolom szerintem semmi gond nincs vele, hogy bókolok néha neki is picit.


Egyszer történt, hogy nagyon összevesztem a párommal mert ő kitalálta, hogy külföldre megy egyetemre (egyik barátnője behülyítette) akkor úgy volt, hogy szakítunk. Én pedig már nem bírtam, hogy napokig semmi és estefelé elmentem hozzájuk de barátnőm nem volt otthon, barátnőjénél volt. Én pedig menni akartam de akkor marasztalt az anyukája, hogy megvárhatom mert elvileg jönnie kell 10 felé. És akkor is beszélgettünk egymással szembe a kanapén, és én tényleg nagyon ki voltam már idegileg és hát eltörött a mécses. Ő pedig ölelgetett és vigasztalt mondta, hogy nyugodtan adjam ki magamból, ne érezzem ezt gáznak és tényleg olyan jó volt, hogy így átölelt és megértett engem, azóta még bensőségesebb lett a viszonyunk. Természetesen barátnőm sem ment külföldre, azóta minden rendben van.


Szerintetek ez "gáz"? Tényleg nem jó ez? Mielőtt megkérdeznétek: Barátnőm szereti, hogy ilyen jóba vagyunk max viccből szokott féltékenykedni de egyébként örül neki, hogy ez van. A párom apja annyira nem bír már engem, eleinte jobban szeretett de kicsit megunt vagy nemtudom :D Ő annyira nincs benne ebbe a családi körbe mármint persze ő az apa de ő inkább a munkájával van nagyrészt elfoglalva és inkább mindig tárgyilagos nem annyira "szeretetteljes" mint mondjuk a felesége.


2017. jan. 30. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit mondjuk beteges, hogy az anyjához is vonzódsz
2017. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem kicsit tolod túl a dolgot. Egyértelműen túl vagy a határon.
2017. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most mi az, hogy vonzódom? Nem vonzódom hozzá, nekem csak a barátnőm tetszik mint nő. Meg könyörgöm ő az anyja. Hogyan vonzódnék már hozzá? Látom, hogy csinos a korához képest és sokszor látom mennyire hasonlít a barátnőmre aki a legszebb lány az egész világon, talán ezért szoktam dicsérgetni nemtudom. Más nőknek annyira nem szokásom bókolni, az lehet zavarná a barátnőmet.
2017. jan. 30. 13:03
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Beteg az agyad az van! De ezt beteg aggyal a legkevésbé sem fogod tudni felfogni.
2017. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Úgy sejtem az apja nem azért nem kedvel, mert rádunt. Hanem azért, mert szinte nyomulsz a feleségére. Nincs gond azzal, sőt, jó, ha jóban vagy a párod családjával, de amit te csinálsz, az már visszatetsző. Kicsit moderáld a nyalást
2017. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

Miért, az szerinted jobb lenne, ha esküdt ellenségek lennétek?

Szerintem pont az az ideális, ha az anyóssal jó viszonyt ápolsz. Az az ismerősöd meg vagy rohadtul irigy, vagy pedig nem véletlen, hogy rosszban vannak.

2017. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Ez eléggé gáz.
2017. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Baz+ ez most komoly? Ez tényleg ilyen gáz? Én nem érzem kellemetlennek, szerintem nem tolom túl. Biztos szólt volna már barátnőm ha zavarja vagy ilyesmi.
2017. jan. 30. 13:07
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez már több, mint "jó viszony"
2017. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,lehet átléptetek már egy határon..mert az tuti h tetszik neki h bókolsz össze-vissza... kíváncsi lennék megfordult-e már az ő fejében esetleg valami szexuális gondolat irányodban :D
2017. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!