Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek érdekes nő, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek érdekes nő, mint a korombeliek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Már kiskorom óta másként kezelnek az emberek, mint a többieket(ez részben előny, részben meg szorongok miatta).

Sosem azok a témák, dolgok érdekeltek, mint a korombeli lányokat.

Kiskoromban inkább fiús dolgokkal játszottam(videójátékok, Dragon Ball-t néztem). Ahogy meg kamaszodtunk, nem törődtem a külsőmmel, mert lelki problémáim lettek(anyukám alkoholista és ez emésztett fel).

Kb. 18 éves koromban kezdtem foglalkozni a fiúkkal, a külsőmmel, minden ilyennel, de nem kellettem nekik.

Elhatároztam, hogy kikupálódok, és változtatok az életemen.

Külsőre az alakom tökéletes, az arcom viszont nem. Nincs szép arcom, de sminkkel sokat javítok rajta. A

személyiségem határozatlan, és bizonytalan, de ezen kívül humorosnak, kedvesnek és intelligensnek vallanak.

Imádom a trégi filmeket, rengeteget olvasok, imádok rajzolni, tehát minden van hobbitól kezdve, de mégsem vagyok érdekes, a fiúk nem kezdeményeznek, ha én kezdeményezem kikosaraznak, a barátaim elhagynak. Nem értem miért, mert TESZEK értük.

Rengeteget érdeklődöm felőlük, programokra járok, koncert, kiállítás, buli, szabadulós játékok, vagy csak akár vásárolgatni egyedül Pesten. SEMMI!!!

Nem értem és nagyon nyomaszt.

Anno nekem egy nagyon jó fiú ismerősöm azt mondta, hogy a személyiségem a koromhoz képest túl érett, nem gondolta volna rólam, hogy ilyen vagyok, és szerinte félnek tőlem.

Ilyen létezik?

Annyira csúnya csak nem lehetek.

MINDEN barátnőmhöz mentek már oda csak úgy, hozzám még a bulikban sem. Ennyire ronda meg nem lehet egy ember. Főleg, hogy ha valakit megkérdezek a környezetemben, szépnek tart.

Volt valaki már így? Hogy változtathatnék, ha van bennem akarat?


2017. jan. 30. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ronda vagy, lehet szimplan olyan arcot vagsz mindig, ami azt sugallja masoknak, hogy nem akarod, hogy zavarjanak.
2017. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányok a korosztályodban nem érdekes nők, hanem tiniszinten megragadt huszonéves kislányok. Pont olyanok, mint te. Felesleges dolgokon pörögsz, frusztrált vagy és hasonlók. Ne aggódj, olyan vagy, mint a korosztályod.
2017. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes vagy, az emberekben meg ne keress logikat kapcsolatok terén. Engem is sorra hagytak el, nem csak azért mert messze lakunk hanem csak ugy. Tehettem én bármit (veled ellentétben, én tényleg szabályosan unalmas és semmilyen ember vagyok(. De ha menni akarnak had menjenek majd lesz más. F/23
2017. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!