Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító ok szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval az szakító ok számotokra, hogy ha a párotok barátai nem kedvelnek titeket, de esélyt sem adtak neked, hogy kicsit megismerjenek, mert a köszönésen kívül hozzád se szólnak, rád se néznek.

És a párod nem áll ki melletted semmilyen formában, hanem neked mondogatja, hogy de te szólj hozzájuk, miközben te próbálkoztál, de csak elutasítást kaptál válaszul?!!



2017. jan. 30. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a páromnak,hogy álljon ki mellettem ha nem teszi hagynám a fenébe... Nem azt mondom,hogy nem fontosak a barátok de szerintem az ember párja prioritást élvez.
2017. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert nem vagyok nekik szimpatikus, nem. Nyilván próbálkoznék az elején normális kapcsolatot kiépíteni velük, de ha nem megy, nem erőltetném. Ideális esetben azért nem kell velük olyan gyakran találkoznom nekem is, azt az évi pár alkalmat meg kibírjuk.
2017. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.


Szerintem: azért mert ők nem bírnak téged, nem kell szakítanotok. A kapcsolatban nem velük vagytok, hanem ketten a barátoddal.


Viszont: a barátodnak pedig igen is kikéne állnia melletted,ahogyan neked is fordított helyzetben (ha nem is nála,de esetleg másik fiúnál lesz ugyanez a helyzet csak fordítva, akkor ki kell állnod a barátod melletted, mert az egyben a TE döntésed is, amit a barátaidnak tiszteletbe kell tartania). Nem azért kell kiállnia, hogy imádjanak, hanem azért, hogy legalább emberként tiszteljenek és próbáljanak meg közeledni. Ha meg nem bírnak, legalább viseljenek el.


25f

2017. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A szakító okra nem azt értettem, hogy a barátai nem bírnak, hanem arra, hogy nem áll ki mellettem.


Értem én, hogy nem kedvelhetünk mindenkit, ez teljesen természetes.

De mint írtam, a barátai soha nem is adtak esélyt nekem, legalábbis én úgy érzem, hogy hiába próbálkoztam, csak elutasítást kaptam válaszul.


A barátom pedig az estek felében engem hibáztat, hogy én miért nem szólok hozzájuk, szegények zárkózottak és nekem kell közeledni. Azt nem tudja megérteni (vagy nem akarja?), hogy én közeledtem, de csak leráztak. Az esetek másik felében pedig ígérget, hogy ha nem változik, akkor beszél velük. De eddig még sosem lett belőle semmi.


Én pedig kezdem úgy érezni, hogy ha ennyiben nem számíthatok rá, akkor később mi lesz, mikor nagyobb volumenű problémákkal kellene szembenéznünk együtt.

2017. jan. 30. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok. Azt, hogy mondogatja, nem úgy értelmeztem, hogy hibáztat, valószínűleg én is mondanám mindkét félnek, hogy próbáljanak legalább két mondatot beszélni a másikkal, magamból indultam ki.

Ha nekik semmit nem reagál, és téged hibáztat egyedül, az már teljesen más. Én is zárkózott vagyok, de egy kis udvarias beszélgetésre a legzárkózottabb embernek is képesnek kell lennie.

Ha még engem hibáztatna, mert a barátai bunkók, egyértelmű lenne a szakítás.

2017. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A barátainak nem mond semmit, mert olyan kellemetlennek, már-már megalázónak gondolja számomra!, hogy beszélnie kell a barátaival, hogy azok foglalkozzanak velem. Szerinte ha így beszélne velük, akkor az nekem lenne megalázó, hogy "te figyelj már Józsi beszéljél már a csajommal is".


Pedig elvileg őt is zavarja, hogy nem tudunk úgy elmenni a barátaival, hogy én is legalább tűrhetően érezzem magam, meg amikor összejöttünk, elvileg ő is nagyon remélte, hogy velem végre el tudunk menni társaságba is, mert noha zárkózott típus vagyok, ennek ellenére igen nyitott is a világ dolgaira, és nagyon érdeklődő, így elég nagy reményeket fűzött hozzám ezen a téren.

2017. jan. 30. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a barátainak kellene kellemetlenül éreznie magát, ha úgy kell rájuk szólni, hogy legyenek szívesek nem levegőnek nézni a barátnőjét. Ez a helyzet szerintem sokkal megalázóbb rád nézve.

Ha a barátaival nem vállal be ennyi kellemetlenséget, téged viszont simán hibáztat, hát... én nem erőltetném a kapcsolatot.

2017. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!