Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már egy rossz jel?

Figyelt kérdés

Ha a párom 1 évben 5-6 alkalomkor megnézi az exét facebookon és egy régi lány ismerősét akibe szerelmes volt.

Valamint a csaj ismerősével ritkán, de tartja a kapcsolatot .

23L párom 25F



2017. jan. 30. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ránéz az exére? O.o én kikaparnám a szemét a helyedben...

Viccen kívül veled van nem? Akkor meg igazán letojhatnád a múltban ki volt vagy ki nem.

2017. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is nemrég láttam véletlenül (nem turkáltam, együtt kerestünk valamit), hogy az exét nézegette. Hiába mondta, hogy de hát velem van, csak kíváncsi volt, nekem ez nagyon fájt
2017. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( remélem sikerült azért megbeszélnetek
2017. jan. 30. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, megbeszéltük, bár attól még belül fáj a dolog, csak inkább megtartom magamban :(
2017. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt te honnan tudod?
2017. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megnéztem.
2017. jan. 30. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyet megnezni? Eegesz eves elozmenyt vegignyalaztal???
2017. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegy neked? Megnéztem és kész.
2017. jan. 30. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyi,én is megnézem az egyik exem adatlapját,mert valaha szerelmes voltam belé és érdekel mi van vele.Söt még beszélgetni is szoktam vele.Jokat nosztalgiázunk,DE ennyi.Birom a társaságát de együtt élni vele nem tudnék.

Van egy másik majdnem exem,akivel igazándibol csak kavartunk,de érzelmileg akkor is mélyen érintett a dolog.Az ö adatlapját is meg szoktam nézni,mert van hogy hiányzik (szintén a társasága) és szintén érdekel mi van vele.

DE!10 éve élek házasságban (soha nem csaltam meg a párom,nem is tenném) és vannak ám néha az életben hullámvölgyek amikor igenis jol esik visszagondolni az exekre,vagy épp pár szot váltani velük.Föleg ha nem haragban váltunk el.

Ettöl függetlenül szeretem a párom és nem akarok az exeimtöl már semmit.

Szerintem ez nem olyan sok alkalom.Probálj a pároddal beszélni kicsit arrol vajon mit jelentettek neki ezek a lányok.Persze burkoltan.

2017. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet :)
2017. jan. 31. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!