Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a párom, hogyan tehetném jóvá? Vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal szakítottam a párommal, mert sok probléma volt köztünk. Én hiába beszéltem az érzéseimről, hogy sokszor megbánt, vagy jobban figyeljen magára, ha elmegyünk szórakozni, mert teljesen kifordul magából. Nem hallgatott meg. Mondtam neki, hogy nem lesz jó vége, el fogom hagyni, mert fiatal vagyok még, semmi kedvem egy rossz kapcsolatban élni.Nem vett komolyan, hát megtörtént a baj. Kiborult a bili, elhagytam.

Két hétig voltunk külön, én nagyon padlón voltam, ő is. Egyszerűen hiányzott a lelkünkből egy darab.

Beszéltünk még messengeren, amikor benyögte, hogy meg akart kérni.Először azt hittem azért mondja, hogy visszamenjek hozzá. De aztán elég nyomós érvei voltak arra, hogy komolyan mondta.

Lényeg a lényeg, kibékültem vele, azóta olyan, mint akit kicseréltek. Amikor találkoztunk először szakítás után, majdnem sírt, csak megölelt és annyit mondott, hogy ez ami a legjobban hiányzott neki. :)

Én is lazább vagyok.

Belátta, hogy sok mindent megengedett magának azért mert tudta, mennyire szeretem.

Mostanában, ha felhozódik az eljegyzés, annyit mond, hogy elb.sztam, mert szakítottam vele, úgyhogy várhatok még rá egy darabig.

Több, mint három és fél éve vagyunk együtt.

Nekem ez nagyon rosszul esik, mert tényleg ő az életem párja és most magamat okolom, amiért szakítottam vele.

Tényleg így meginoghatott vagy csak elszólta magát, amikor külön voltunk és most "kitörli" a fejemből?



2017. jan. 31. 13:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Ha ő lenne az életed párja, akkor nem szakítottál volna vele.
2017. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1: Én ezt nem így látom. Fiatalok vagyunk, az a 2 hét tanulópénz volt mindkettőnknek akár empátiából, toleranciából. Azóta mindent könnyebben megbeszélünk és jobb a kapcsolatunk, mint valaha! :)
2017. jan. 31. 13:43
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
... vagy csak bekamuzta, hogy ez a szandeka...
2017. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#3 Igen, nekem is ez kattog a fejemben. De akkor miért hibáztat engem?

Másrészről meg nem hiszem, mert ha valamilyen családtagja kérdi az esküvőt, azt mondja hogy majd ha elvégzem a sulit. Ami egy reális elképzelés a részemről is.

2017. jan. 31. 13:54
 5/30 anonim ***** válasza:
20%

Kezdem úgy érezni, hogy ez az eljegyzés előtti szakítás, valami átok. Én is átéltem és egy csomó ismerősöm. Elakartam jegyezni a lányt, de tök random dolgokon kezdett el hisztizni és kiderült, hogy más srácokkal beszélget húzósabb témákról neten. Kiborult a bili, kapott még egy esélyt és most várja az eljegyzést.

Nos, várhatja. Gondoljátok át a dolgot. Leromboltátok egy ember bizalmát és egyből eljegyzést vártok? Értem én, hogy könnyű életet akartok, de ezért bizony, meg kell dolgoznotok.

2017. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5-ös: Nagyon sokáig rimánkodtam neki, hogy hallgassa meg, amit mondok. Nem hülyeségen vesztünk össze és nem villámcsapás hirtelenségével, volt előszele.

Nem akartam/akarok könnyű eljegyzést. Én sok nővel ellentétben "megdolgozom" érte. Hogy egy olyan háziasszonyt/nőt lásson bennem, aki mellett biztonságban lehet egy meleg otthonban.

2017. jan. 31. 14:10
 7/30 A kérdező kommentje:
#5: Amúgy ki beszélt itt másik pasiról? :D
2017. jan. 31. 14:11
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az eljegyzés csak kifogás. Ha tényleg akarta volna, akkor nem használja kifogásnak azt, amit.

Mi az, hogy te b**sztad el?

Szart a fejedre, nem hallgatott meg, nem vett komolyan, és akkor még TE b**sztad el?

Hát tudod mikor tűrném el az ilyet.

Fiatal vagy, nehogy már egy ilyen idióta mellett maradj, akinek csak kell a lyuk.

2017. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
5%
#6: Ha valóban megdolgozol érte, akkor adj időt neki. :)
2017. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#8: Na ez az, hogy párom azóta 180 fokos fordulatot vett szerencsére. Akkor én is ezt éreztem, hogy többre becsülöm magam annál, hogy koptassam a szám a semmiért.

Mai napig magyarázza, hogy meg akarta kérni a kezem és amikor szakítás előtt felhoztam a gyűrűzés témát, azért lett mindig olyan ideges, hogy nehogy észrevegyem, mit akar és azért kacagott vagy elterelte a témát...

Nem tudom, tényleg! A pasik se olyan egyszerű esetek, mint sokan mondják.

2017. jan. 31. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!