Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! A barátom lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! A barátom lány barátja nincs tekintettel a kapcsolatunkra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal pár hónapja járunk együtt, minden nagyon jó, szépen fokozatosan alakult ki a kapcsolatunk. Kedves, figyelmes, már most erős érzelmek kötnek hozzá, és úgy érzem hozzám is őt. Már a kapcsolatunk elején mondta, hogy van egy nagyon jó lány barátja, majd be is mutatott neki. Mondtam, hogy engem nem zavar, nekem is vannak fiú barátaim. Aztán ahogy egyre több időt töltöttünk együtt kiderült, hogy ez a lány olyan szinten benne van a barátom életében, hogy nagyon nehezen tudom tolerálni a helyzetet.Mindent megosztanak egymással, feljár a barátom lakására, heti több napon egész délután/este együtt vannak, hívogatja a lány, ha tudja, hogy velem van akkor is ír neki, hogy "hol vagy? mit csinálsz?". A múltkor akkor is feljött a lakásra, amikor ketten voltunk, elfeküdt az ágyon...Aztán összevesztek a barátommal mint kb. a 15 éves házasok, úgy viselkedtek. A múltkor az egyik sapkáját találtam meg a párom szobájában. Iszonyú kellemetlenül érzem magam, és csak sírok! Megpróbálom tiszteletben tartani a kapcsolatukat, de úgy veszem észre, hogy a barátom nem igazán hajlik semmilyen kompromisszumos megoldásra. Nyilván nem akarom, hogy tönkremenjen a barátságuk de szerintem ezt a dolgot keretek közé kellene szorítani...Mit gondoltok?

2017. febr. 1. 11:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A veszekedésükkor én is ott voltam, és csak ültem mint a kuka és nagyon meglepett a helyzet, én sosem beszéltem volna úgy a barátommal, mint ahogy a lány tette... A lány szerintem úgy viselkedik velem, hogy egy múló állapot vagyok, próbáltam vele beszélgetni, de nem igazán mutatott érdeklődést irántam ( persze próbált mézes-mázas lenni, de komoly érdeklődést nem észleltem). Valamint tudom, hogy féltékeny a párom volt barátnőjére is.
2017. febr. 1. 11:28
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nálam az ilyen pasi felejtős lenne. Sajnálom de alapból nem hiszek a férfi -nő barátságban. De ilyeneket még a tesómmal se csinálok meg, hogy hetente többször csak úgy felugrok, vagy hívogatom.
2017. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem lennék felesleges harmadik a helyedben. Szakítanék a sráccal.
2017. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Én beszélnék a barátommal, hogy ez rossz érzés, és jól esne ha legalább egy kicsit kontrollálná a dolgot (pl hogy ha csak ketten vagyunk, akkor ne tudjon a csaj ránk rontani, vagy pl ha írogat neki, hívogatja, akkor nagyon gyorsan rázza le). Elmondanám az érzéseim ezzel kapcsolatban (hogy múló állapotnak tekint a barátja, és hogy a fentiek alapján is úgy érzem, hogy ő előrébb van a fontossági sorrendben, mint én, pedig másképp kellene lennie), meg azt is mondanám, hogy nem akarom kettejük barátságát tönkretenni, de azért hékás, ha komolyan, hosszú távra tervez veled, akkor ez így nem pálya.


Ha az őszinte, érzéseidről és nem az ő vádlásáról vagy a barátja támadásáról szóló vallomásod is figyelmen kívül hagyja, akkor valóban felejtős. Egyébként én sem hiszek a férfi-női barátságokban, a leírásod alapján a csaj szerelmes a barátodba, legalábbis én totál erre gondolnék, és hidd el, engem is zavarna a dolog.

2017. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Beszéltem a barátommal, megmondtam neki, hogy nem szeretnék második lenni, nekem ez nagyon fáj és így nehezen tud kibontakozni egy kapcsolat, pedig boldogok lehetnénk együtt...Szerinte túlreagálom a helyzetet..Szerintem egy nő érzi, hogy melyik nő, hogy néz a párjára.. Szerintem ez a lány szerelmes és szeretné ha szakítanánk.. Most két napig nem találkozunk, azt hiszem, hogy ha ma vagy holnap találkozik a csajjal (tudva, hogy engem ez mennyire zavar) pontot teszek az ügy végére. Ráadásul a doktori cím megszerzése előtt állok, rengeteget kell tanulnom a következő félévben, biztos hátteret szeretnék magamnak és nem 200-as vérnyomást. Csak ne fájna ennyire :(
2017. febr. 1. 11:56
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék még válaszoknak!
2017. febr. 1. 12:18
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ott kéne hagynod a pasit. Tőlem már repülne is. A barátnő egy számító kis dög, rátelepedik, és fogadok, más lányokat is elmert már mellőle. Ha lenne esküvő, gyerek, talán kiszállna az életetekből, illetve ha összeköltöznétek, de azt írod, még csak pár hónapos a kapcsolat.
2017. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is hagyd ott. Nem vall szimpla barátságra az, amit csinálnak. Gyertyatartó meg senki nem szeretne lenni, gondolom te sem.
2017. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem kéne azért semmit elképzelni köztük, ha volna, akkor te nem volnál.

A lány azért ezt nem bánná annyira, jól látod, hogy nincs tekintettel a kapcsolatotokra.

Abban is egyetértek, hogy keretek közé kellene szorítani, ha a barátodnak ez nem megy, akkor te is vegyél vissza a lelkesedésből. Végül is van elég dolgod, ha jól értem.

2017. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Sosem értettem, hogy az emberek miért nem bírnak kinőni a gimnáziumi pajtáskodásból. Gondolom te a fiú barátaiddal normálisan viselkedsz és tudod hol a határ, a barátod és a barátnője pedig nem tudják. Én is átéltem hasonlót, mi szakítottunk, bár nem emiatt, de így évek múltán tudom, hogy mennyire zavart akkoriban, csak mindig kimagyaráztam. Az ellenkező nemű baráttal illik egy kis távolságot tartani, hogy a párunkat ne hozzuk ilyen helyzetbe.
2017. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!