Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete elköltözött a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

1 hete elköltözött a barátom tőlünk.5 hónapig itt lakott.Amikor hívtam, hogy beszéljünk közömbös volt csak néha éreztem kedvességet. Mit akar ez jelenteni, szakítást?

Figyelt kérdés
Most meg elő állt azzal mivel itt van a elromlott autója az udvarunkba,h vmelyik nap átjönnek az apjával és megszerelik legalább annyira h haza tudjon vele menni h ne foglalja itt a helyet. Pá napja meg azt,h a cipőit is dobáljam csak bele nem kell neki a helyet foglalnia.Nemtudom,h mi tévő legyek én nagyon szeretem de nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen amikor szerelmes vagyok belé.9 hónapja vagyunk együtt... Nemtudom, hogy mi tévő legyek!!
2008. okt. 9. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elköltözött tőletek, pedig együtt laktatok, akkor annak bizony vége, a többi jel is nagyon ezt sugallja. sokat tenni nem tudsz, el kell engedned. talán egyszerűbb lesz neked, ha te mondod ki a szakitást, és hamarabb túl leszel rajta.
2008. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet kicsit hamar boltoltatok össze.
2008. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszeljetek meg de nagyon ugy nez ki, hogy vege. Sajnos:(
2008. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vészmadár lenni, de azt hiszem, hogy ez bizony szakítás jelent, akárhogy is nézzük. Nem tehetsz mást, minthogy elfogadod és elfelejted, akárhogy is fáj, hidd el egy idő után jobban fogod érezni magad és találsz egy olyan pasit, aki szeret is téged.
2008. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most nemrég beszéltem vele azt mondta, hogy szeret és h nem szeretné, hogy vége legyen de szeretne otthon lenni és a nővéremmel aki már 29 éves ő azt mondta, hogy biztos,h szeret már látszik rajta és h ne legyek önző nem jó az ha 17 évesen együtt élünk. ő is még csak 19 éves legyünk külön találkozgassunk hétvégén és akkor lesz ami lesz. élvezzem a vele eltöltött időt, és én hiszek abban, h "úgy is úgy fog történni ahogy az megvan írva" nem vagyok hívő de ebben viszont hiszek.
2008. okt. 9. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add föl ennyire könnyen. Legyél vele kedves, néha keresd őt. Majd ráérzel a dolgokra. Ha nem szeret arra úgy is rájössz....
2008. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!